En iyi 5 dudak parlatıcısı

Dudak parlatıcıları ile hem dudaklarına dolgunluk kazandırabilir hem de daha dinamik bir görüntü oluşturabilirsin.

Parlak dudaklar 2017 yılının en popüler makyaj trendleri arasında yer alıyor. Mat dudakları unutturan dudak parlatıcıları yoksa senin makyaj çantanda hala yerini almadı mı? Dudak parlatıcılarının oluşturduğu etkiyi öğrenince, makyajının en dikkat çekici kısmı olan parlak dudaklardan vazgeçemeyeceksin.

Daha dolgun dudaklar

Olduğundan daha dolgun ve büyük görünen dudaklara sahip olmak istiyorsan, bu trendi çok seveceksin. Özellikle ince dudaklara sahipsen, dudak parlatıcılarının hemen her rengini kullanarak göz alıcı dudaklara kavuşabilirsin.

Dudak parlatıcı seçimi

Dudak parlatıcı seçimini dudak şekline göre yapmalısın. İnce dudaklara sahipsen açık renk dudak parlatıcısı, kalın dudaklara sahipsen bordo, kırmızı, turuncu dudak parlatıcılarını deneyebilirsin.

Enerjik görünüm

Kendini yorgun hissettiğin günlerde dudak parlatıcısı kullanarak daha enerjik bir görünüm elde edebilirsin. Parlak dudaklarını ıslak görünümlü ten makyajı ile tamamlayarak dinamik görünümünü artırabilirsin.

En iyi dudak parlatıcıları:

Bobbi Brown Shımmer Lıp Gloss

E ve C vitamini içeren formülü sayesinde hem dudaklarını nemlendirir hem de istediğin parlak görünüme kavuşturur. İnci ışıltılı ekstra dokunuş ve şeffaf rengiyle dudaklarının doğal tonunu vurgulamaya yardımcı olur.

BB

Fiyatı: 105 TL

Yves Rocher Dudak Parlatıcısı

Daha parlak ve beslenmiş dudaklar için Yves Rocher dudak parlatıcısını deneyebilirsin. Yapışkan olmayan dokusuyla tek bir hamlede dudaklarını renklendirir ve istediğin parlaklığı elde etmeni sağlar.

Yves Rocher Dudak Parlatıcısı

Fiyatı: 27.90 TL

Flormar Longwearing Lipgloss

Dudakların capcanlı görünmesini sağlayan Longwearing Lipgloss, içerdiği shea ve mango yağları sayesinde de dudakları besliyor.

Flormar Longwearing Lipgloss

Fiyatı: 19.99 TL

MAC Cremesheen Glass

Hem dudak parlatıcısının parlaklığını hem de rujun kremsi dokusunu sağlayan bu ürün, yumuşak ve hafif yapısıyla hem yapışma yapmıyor hem de rahatça uygulanabiliyor.

Fiyatı: 83 TL

Loreal Paris Infallible Lip Gloss

Dudak kavisine göre biçimlendirilmiş fırçası bu ürünü ön plana çıkarıyor. Yapışma hissi yaratmayan, hafif dokusuyla da dudaklara yumuşak bir his kazandırıyor.

Loreal Paris Infallible Lip Gloss

Fiyatı: 24.99 TL