Saçlarda yüksek at kuyruğu trendi

Kırmızı halıdan sokak stiline sıçrayan saçlarda yüksek at kuyruğu sezonun en güçlü güzellik trendi olma konusunda emin adımlarla ilerliyor.

  • 36PAYLAŞIM
  • 6024OKUMA

Yeni sezonda yüksek topuzun tahtına tepeden at kuyruğu oturuyor. Saçını ortadan veya daha yüksek bir noktadan toplayarak yaptığın bu pratik görünüm saçının dokusu, uzunluğu veya rengi nasıl olursa olsun güzel bir sonuç garanti ediyor.

Saçlarda yüksek at kuyruğu trendi

Eğer saçını düzleştirici ile düzleştirip, başının arkasında gergince toplarsan yüz hatlarını odak noktası haline gelir. Yüzün bir kısmını kapatan saçın gevşek bir şekilde toplanmasıyla yapılan düzensiz örgülü atkuyruğu ise seni daha genç gösterir. Örgülü at kuyruğunu kabartma fırçasıyla dikkatlice kabartarak salaş bir görünüm de elde edebilirsin.

Yüksek at kuyruğu nasıl yapılır?

Öncelikle saçından bir kulaktan diğer kulağı kapsayacak şekilde bir tutam ayır ve geriye doğru tara. Bir saç tokasıyla bu tutamı en tepe noktada tuttur. Üst tarafta saçlarından elektriklenen ve çıkan oluyorsa bir saç sabitleyici kullanabilirsin. Saç tokanı saklamak için at kuyruğunun en altından bir tutam saç çıkar ve tokanın etrafında dolandır. Ardından tel tokayla tutturabilirsin.

Ensede topuz nasıl yapılır?

Sokak stilinin cool ve çabasız görünümü saçlara yansıyor ve birbirinden şık ense topuzu modelleri stilini tamamlıyor.

31388

Genç gösteren saç modelleri

Seni genç gösteren saç kesim modelleri ile yıllara meydan okuyabilirsin.

41017

Islak görünümlü saç modası

Sezonun favori trendlerinden biri olan ıslak görünümlü saç modasını denemeye hazır mısın?

11085

2018 Kış saç trendleri

2018 Kış saç trendlerini senin için listeledik.

5313