Pembe tonlarında makyaj nasıl yapılır?

Pembe tonlarında makyaj, bu sezonda patlamaya hazırlanıyor. Bu sezon, pembe makyaj tüm alışagelmiş güzellik normlarını yıkmaya geliyor.

  • 185PAYLAŞIM
  • 31031OKUMA

Her yerde kendini gösteren pembe tonları bu yaz büyük oynayacağa benziyor. Sen de pembe tonları ile makyajını tazelemeye ne dersin?

Pembenin her tonu

Bu yaz pembe tonlarında sınır yok. Dudaklarında, yanaklarında ve gözlerinde aynı anda bu rengi kullanabilirsin. Dikkat etmen gereken tek şey; pembelere büründüysen göz makyajında çok fazla siyah kullanmamalısın.

Dudaklar ön planda

Dudaklarını renklendirdikten sonra daha ışıltılı bir görünüm için dudak parlatıcıyla rujunun üzerinden geçebilirsin. Özellikle hafif göz makyajı tercih ettiğinde dudaklarını bu şekilde ön plana çıkarabilirsin.

Işıltılı pudra

Enerjik ve çarpıcı bir makyaj için ışıltılı pudralardan yardım alabilirsin. Şeker pembesi tonlarındaki allıklar yüzüne sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır.

Pespembe tırnaklar

Pembenin gücünden sadece yanaklarında, dudaklarında ya da gözlerinde değil manikür ve pediküründe de faydalanabilirsin. Renkli tırnakların bu yazın favori trenleri arasında olduğunu unutmamalısın.