Makyajını kolayca çıkarmanı sağlayacak 6 misel su

Misel su kullanımı ile cildini makyajın kalıntılarından arındırarak derinlemesine temizleyebilirsin.

Köpük ya da jel formundaki yüz temizleme ürünleri artık geride kaldı. Hem pratik kullanımı hem de cildimize sağladığı faydaları ile misel su şimdi yeni trend.

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologique

Makyajını nazikçe temizler ve hassas ciltler için uygundur. Cildin nem dengesini koruyan bu misel suyu kuru ciltler de rahatlıkla tercih edebilir.

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Hassa ciltler için geliştirilen formülüyle makyajı ve yağı mıknatıs gibi çekerek temizler. Aynı zamanda cildinin yumumasını sağlar. Kullandıktan sonra durulama gerektirmez.

Nivea Micellar Makyaj Temizleme Suyu

İçeriğinde bulunan dexpanthenol ve üzüm çekirdeği yağı sayesinde makyajının kusursuz bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Derinlemesine temizliğin yanı sıra ciltteki kızarıklık, gerginlik ve kuruluk gibi problemlerle savaşır.

Bioderma H2O

İçerisinde cilde esneklik kazandıran maddeler bulunduran Bioderma’ya ait H2O Temizleme Suyu, en çok tercih edilen misel sular arasında yer alıyor. İçeriğinde yağ bazlı nemlendirici bulunmasına rağmen de ciltte yağlı bir etki bırakmıyor.

Lancome Ekspres Makyaj Temizleyici Solüsyon

Antioksidan olarak da bilinen beyaz nilüfer çiçeği ve Fransız gülü sayesinde cildinin korunmasına yardımcı oluyor.

Nuxe Demaquillante Micellaire

Nuxe’un misel suyu, cildi temizlerken nemlendiren ürünlerden biri. Gül yapraklarını andıran kokusuyla kullananların bayılacağı bu ürün hassas ciltler için de yatıştırıcı özelliğe sahip.

Kağıt havludan makyaj temizleme mendili yapımı

Doğal ürünler kullanmayı yaşam biçimi haline getirdiysen, makyaj temizleme mendilini de kendin yapabilirsin.

4480

En iyi 5 makyaj temizleme yağı

Makyaj yağını hala denemediysen, kullanım önerilerine mutlaka göz atmalısın.

7095

Doğal makyaj temizleme teknikleri

Makyaj temizleme ritüeli her kadının günlük bakımında mutlaka yer almalı. İster jel ya da köpük kullanın, ister doğal yöntemler tercih edin; ama mutlaka her gece ciltteki makyajı, kiri ve yağı temizle

7291