Bayan Sandalet Modelleri

Yazın en çok rağbet edilen ayakkabılarından birisi sandaletlerdir.. Sandaletleri her kıyafetle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz gibi kullanım rahatlığı nedeniyle de tercih ederiz..

  • 100PAYLAŞIM
  • 16786OKUMA

Yazın en çok rağbet edilen ayakkabılarından birisi sandaletlerdir.. Sandaletleri her kıyafetle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz gibi kullanım rahatlığı nedeniyle de tercih ederiz.. İncili boncuklu çiçekli göze hitap eden bir çok şekli ile de dikkat çekicidir.. Galerimizde modellerden fikirler edinip sizde sandaletler alıp rahatlıkla kombinleyebilirsiniz..Örneğin, lame ve dore taşlı sandaletler gece dışarıya çıkacağınız zaman için bile ideal bir seçim olabilir..Altın yaldızlı rengi ve yıldız şekillerinde taşları ile dikkat çeken sandaleti gecelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.. Beyazını ve siyahını göreceğiniz kadife kırmızı güllü ve yapraklı sandaletler spor düz renklerinizle kombinlenebilir..Pudra şeftali renkli fiyonk kısımları incilerle süslenmiş sandaleti günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi gecelerde de kullanabilirsiniz.. Kırmızı parmak arası sandalet yandaki çiçek süslemeleri ile hoş görünüyor.. Nar çiçeği ve altın renkleri ile birleştirilmiş sandalet modeli de günlük hayatınız için ideal bir model.. Yine pudra tonlarının hakim olduğu önünde incili tül çiçek detaylı sandaleti de günün her saatinde kullanabileceğiniz gibi gece gezmelerinize de dahil edebilirsiniz.. Rengarenk çizgileri ve zımbaları ile dikkat çeken üç bantlı sandaletler modeli düz renklerle kombinleyebileceğiniz harika bir model.. Aynı modelin düz renklerini de tercih edebilirsiniz..Üst kısmı altın renkli zincirli düz renkli sandalet, gümüş renkli incili parmak arası sandalet ve daha fazlası için galerimizedeki modellere göz atabilirsiniz..

tas%cc%a7li-sandaletler turkuaz-tas%cc%a7li-sandalet altin-yaldizli-yildizli-sandalet pembe-sandalet siyah-kirmizi-gu%cc%88llu%cc%88-sandalet siyah-yildizli-sandalet