Kat kat giyinme modası

Kat kat giyinme modası bu sezonun yeni trendleri arasında....

  • 29PAYLAŞIM
  • 4788OKUMA

Sokak modasını etkisi altına alan kat kat giyinme sanatı, yeni sezonda da kadınların radarına giriyor. Farklı dokuda ve desende kumaşları birbirine eşleştirerek sen de çabasız şıklığa ulaşabilirsin.

Soğuk havalarda küçük stil hileleri yaparak sıcacık bir kış geçirebilirsin. Kat kat giyinme modası hem en sevdiğin parçaları bir arada kombinleme fırsatı sunuyor hem de üşümeden bir kış geçirmeni sağlıyor. Kat kat giyinmenin sanatsal bir tarafı ise kombinlerinde mükemmel dengeyi yakalamak.

Kaban ceket kombini

Kat kat ceket giymek kulağa absürd gelse de bu kış sıkça örneklerine rastlayacağız. Bu kombini uyarlarken kabanı giymek yerine omuzlarına da atabilirsin.

Gömlek, kazak ve ceket üçlüsü

Sıcacık şıklığın en kolay yolu; gömlek, kazak ve ceket üçlüsünden geçiyor. Bu üçlü kombini monokromla sadeliğini koruyabilir, sokak stilinde de farklı kombinasyonlar deneyebilirsin.

Yazlık mı, kışlık mı?

Gelen soğuk havalara aldırmadan rahatlıkla yazlık kıyafetlerini kullanabilirsin. Yazlık elbise altına giyilen ince bir gömlek ve pantolonun eşlik ettiği görünümler, yeni sezonun en cool trendi.

Sweatshirt ve gömlek kombini

Oversize sweatshirtler sonbahar için olmazsa olmazlar arasında. Yazlık bir gömleğini, sweatshirt ve kemerle taçlandırabilirsin.

Renk geçişleri önemli

Zaten üzerinde birden fazla parça varken bir de dikkat çekici renk ve desenlerle göz yormamalısın. İyi bir kombin baştan ayağa akmalı. Tabii ki bu bütün parçaların aynı renk olması demek değil. Birbiriyle uyumlu 2-3 rengin farklı tonlarıyla akıcı geçişler yaratabilirsin.