Karın bölgesini gizleyen 5 stil hilesi

Havaların ısınmasıyla birlikte kıyafetler de inceliyor ve karın bölgesi yağları kendini göstermeye başlıyor.

  • 102PAYLAŞIM
  • 17031OKUMA

Karın yağlarından bir türlü kurtulamıyor ve stiline gölge düşürdüğünü düşünüyorsan, birkaç stil hilesiyle karın yağlarını sır gibi saklayabilirsin.

Yüksel bel pantolon

Bir kaç sezondur trend olan yüksel bel jean ve pantolonların tam da zamanıyken müdavimi olabilirsin. Üstelik 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında birbirinden benzersiz modeller de mevcut. Yüksel bel jeanler; karın ve bel bölgesindeki yağları toparlayarak, şık ve daha düz görünmesini sağlar. Basenleri daha yüksek göstermeyi vaat eden yük bel push-up modelleri de tercih edebilirsin.

Yüksel bel etek

Yüksel belli jeanler kadar yüksek belli etekler de karın bölgeni gizlemeye yardımcı olacak. Kıyafetlerini kombinlerken dar bluzlar yerine koyu renk ve salaş bluzlar tercih edebilirsin.

İki parça kıyafetler

Kombin derdi olmadığı için tek parça kıyafetler her zaman önceliğimiz olsa da, mümkün olduğunca iki parça kıyafetler kullanmalısın. Elbise yerine, etek ve bluz ikilisi istenmeyen kilolarını gizlemeye yardımcı olur.

Aksesuar seçimi

Karın bölgesi yağlarını gizlemek için korse kemer ve büyük tokalı kemerleri tercih edebilirsin. Kemeri, bel altından biraz daha yüksek noktaya bağlayarak olduğundan daha ince görünebilirsin.

Salaş kıyafetler

Bedeninin iki katı büyük üstler tercih ederek, hem bir beden ince görünebilir hem de sokak stilini güçlendirebilirsin.

Karın şişkinliğine ne iyi gelir?

Kilo vermek kolay değil; zaman, sabır ve emek gerektirir. Ancak birkaç öneri ile karın şişkinliğini bir günde azaltabilirsin. Böylelikle olduğundan daha zayıf görünebilirsin.

22817

Bir haftada karın yağlarından kurtulmanın yolları

Bahar aylarına yaklaştığımız şu günlerde hem kadınlar hem erkekler bel bölgelerinde biriken fazla yağları yok edebilmek için yeni yollar arıyor. Düzenli egzersiz ve iyi bir diyet bunun için anahtar ön

6013

Yaşlı gösteren 8 stil hatası

Moda trendlerine uyum sağlarken kendini daha yaşlı gösteriyor olabilirsin. İşte yaşlı görünmene neden olan stil hataları...

5313

Karın yağlarından kurtulmanın 5 yolu

Günlerce aç kaldın, diyetin her türlüsünü denedin, spor yapmayı hiç ihmal etmedin, ama yine de karın yağlarından bir türlü kurtulamadın mı?

30443