En güzel saçlı ünlüler

Tarif etmenin neredeyse imkansız olduğu havalı saçlar, bir anda dikkatinizi çeker ve gözlerinizi onlardan alamazsınız.  Bazen Kate Moss tarzı dağınık saçlar, Rihanna stili traşlı bir pixie kesim ya da Jane birkin stili kâküller süper havalı olabiliyor.  Fakat havalı saçların kesinlikle tek bir ortak noktası var; hepsi kesinlikle çabasız görünüyor! İşte çabasız fakat muhteşem görünen 7 […]

  • 32PAYLAŞIM
  • 5254OKUMA

Tarif etmenin neredeyse imkansız olduğu havalı saçlar, bir anda dikkatinizi çeker ve gözlerinizi onlardan alamazsınız. 

Bazen Kate Moss tarzı dağınık saçlar, Rihanna stili traşlı bir pixie kesim ya da Jane birkin stili kâküller süper havalı olabiliyor. 

Fakat havalı saçların kesinlikle tek bir ortak noktası var; hepsi kesinlikle çabasız görünüyor!

İşte çabasız fakat muhteşem görünen 7 havalı saç!
Cara Delevingne

Yaramaz sarışın Cara Delevingne yalnızca kaşlarının güzelliğiyle konuşulmuyor. Gözlerinizi Cara’nın muntazam kaşlarından biraz yukarı kaldırın ve saçlarına bakın. 

 Omuzlarına dökülen muhteşem sarı saçları her zaman son derece havalı duruyor. Podyumda yapılan Elizabeth topuzlarından, ortadan ayrılan yapışık modellere kadar her saç modeli onda harika oluyor.
Sienna Miller

Soğuk, bohem ve sarışın! Sienna Miller’ın dağınık bukleleri , Eddie Sedgwick kesimi, Yunan örgüleri ve kusursuz bal rengi saçları her zaman göz kamaştırıcı görünüyor. 

2013 British Moda ödüllerinde saçlarını şeftali bronz renge boyatan Miller, bizleri daha fazla hayal kırıklığına uğratmadan güneş ışıltısı tonlarındaki sarı saçlarına geri döndü.
Jane Birkin

 Dünya üzerinde daha mükemmel kâküller gördünüz mü? Tam kaşların üzerine düşen küt kâküller uçlara doğru hafifçe kıvrılıyor ve Birkin’in uzun saçlarına karışıyor. Muhteşem ve çabasız!
Madonna

Popun kraliçesi Madonna ve olay yaratan saçları.

Tam bir saç bukalemunu olan Madonna 80’li yıllardaki permalı saçları, Marilyn Monroe tarzı, siyah saçları ve altın rengi dalgalı saçlarıyla her zaman muhteşem. 

Kraliçe hangi saç stilini denerse denesin mutlaka kendi tarzını yansıtmanın bir yolunu buluyor.
Arizona Muse

 Küt saçlar akıllara sıkıcı bir görünüm getirse de Arizona Muse küt saçlarıyla olay yaratıyor. Dalgalı,kâküllü ya da düz tüm stilleri çok iyi yorumlayan Muse, seksi küt saçları ve çabasız tavrıyla gerçilave bir ilham perisi.
Rihanna

 Siyah, kızıl, sarı.. Uzun, kısacık ya da diken diken saçlarıyla Rihanna kendisini sürekli yeniliyor. Bir gün sarışın ertesi gün esmer Rihanna hangi saç stilini denerse denesin hepsi ona çok yakışıyor. 

kendine bakmayı ve imajını yenilemeyi seven Rihanna retro saç modellerini kendi stiliyle birleştirmekte çok başarılı.
Gwen Stefani

Çılgın punkçı kızdan zarif bir moda ikonuna dönüşen Gwen Stefani, platin topuzları ve çılgın stiliyle her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 
 Tüm dünyada platin sarı çılgınlığının tekrar başlamasına sebep olan bu muhteşem kadın, retro saçlardan punk saç modellerine kadar hepsini denedi ve sonuç her seferinde mükemmel!