Çizgili kıyafetleri giymenin yolları

Çizgil kıyafetleri giymenin 7 yolu!  Çizgili parçaları kombinlemenin birçok şık yolu var. Çizgiler her zaman modanın eskimeyen popüler desenlerinden biri oldu. İddialı çizgiler kıyafetinize fazladan birşeyler eklemenin eğlenceli bir yolu.  Neşeli, flörtöz ve son derece sofistike bir desen olan çizgiler stilimize sihirli bir dokunuş etkisi yapıyor. Kıyafetlerimizdeki desenler stilimizi doğrudan etkiliyor. Çizgili desenleri kombinlemenin ustası […]

  • 20PAYLAŞIM
  • 3318OKUMA

Çizgil kıyafetleri giymenin 7 yolu!

 Çizgili parçaları kombinlemenin birçok şık yolu var. Çizgiler her zaman modanın eskimeyen popüler desenlerinden biri oldu. İddialı çizgiler kıyafetinize fazladan birşeyler eklemenin eğlenceli bir yolu. 

Neşeli, flörtöz ve son derece sofistike bir desen olan çizgiler stilimize sihirli bir dokunuş etkisi yapıyor.

Kıyafetlerimizdeki desenler stilimizi doğrudan etkiliyor. Çizgili desenleri kombinlemenin ustası olmak istiyorsanız bu noktalara mutlaka dikkat etmelisiniz!

İşte çizgili kıyafetleri en güzel şekilde giymenin 7 yolu!

Çizgiler ve deri

Şık ve güzel görünmek istiyorsanız deri bir parça sizi asla yarı yolda bırakmaz! Siyah ak çizgili bir tişörtü deri bir etekle kombinlediğinizde “Klasik” bir görünüm yakalamış olursunuz. 

Bu kombini spor ayakkabıyla giyip spor bir havaya bürünebilir ya da muhteşem topuklularla kombinleyip kıyafetinizi daha şık bir seviyeye taşıyabilirsiniz.
Renkli çizgiler

Renkli çizgiler göz alıcı ve muhteşem! Jeanlerle, yüksek belli etek ve şortlarla kombinleyeceğiniz renkli çizgili bluzlarla şıklığı yakalamak çok pratik ve güzel!

 Burada dikkat etmeniz gereken şey birlikte giyeceğiniz parçaların renkleri! Bluzunuzun şizgilerindeki renklerden bir etek tercih edebilir ya da düz renkli alt parçalarına yönelebilirsiniz.
Pantolonlar

 Çizgili pantolonlar ya sevilen ya da uzak durulan parçalardan biri. ak perdenin sevilen karakteri Beetlejuice’u andıran bu pantolonları giymek biraz cesaret ve düzgün bir fizik gerektiriyor.

 Sade bir bluz ve ayakkabıyla çizgili pantolonlarınızı keyifle giyebilirsiniz. Bu göz alıcı parçalar ilkbahar-yaz sezonu için harika bir seçenek. Üstelik klasik siyah-ak çizgili modellerin dışında da birçok çizgili pantolon modeli bulabilirsiniz. 
Çizgili ve çizgili

 Çizgi deseni güzel kombinlendiğinde asla çok abartılı olmaz. İnsanlar genellikle benzer desenleri birlikte kullanmaktan kaçınır fakat konu çizgilerse asla üst üste kullanmaktan kaçınmayın. 

Farklı renkler ve farklı çizgi desenleri birlikte gerçekten çok hoş duruyor. Sadece hangi renkleri birlikte kullanacağınızı dikkat edin.
Blazer

Çizgili ceketler moda tutkunlarının saplantısı haline gelen parçalardan biri. Küçük siyah bir elbiseyle, yüksek belli şortla ya da mini eteklerle uzun blazerınızı kombinleyin. 

Bu göz alıcı desen böyle iddialı bir parçayla birleştiğinde ortaya çıkan sonuca kayıtsız kalmak imkansız!

Çizgili blazerınız ilgi çekici bir parça olduğu için kıyafetin geri kalanını oldukça sade tercih edin.
Maksi elbise

Çizgili maksi elbisenizle çabasız şıklığa kavuşmanız yalnızca bir dakika sürüyor! 

Elbisenizdeki çizgiler boyunuzu olduğundan uzun gösteren bir ilüzyon yaratır ve topuklu ayakkabı giymeseniz bile daha uzun görünürsünüz.

Uzun hırkalar ve şallar la çizgili maksi elbiselerinizi komblediğinizde gerçekten harika bir stil yakalamış olacaksınız!
Çizgili tişöertler

Çizgili tişöertler gerçilave bir kurtarıcıdır. 

 Sabah ne giyeceğinizi bilemediğiniz zaman dolabınızın bir köşesinden size doğru gülümseyen çizgili tişörtünüzü skinny jeaninizle ya da kalem etek ve stilettolarla kombinleyin.