Anneler Günü için hediye önerileri

Anneler Günü'ne sayılı günler kala hediye önerileri de araştırılmaya başlandı. Elbette bu özel günde annene sıcacık bir sarılma yeter ve dünyanın en güzel hediyesi bile yerini alamaz.

Sıcacık bir gülümseme ve ufacık bir hediye eşliğinde bu eşsiz günü taçlandırmak istersen, 14 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan 2017 Anneler Günü hediye önerilerine göz atabilirsin.

Bir buket çiçek

Narindir anneler… Onlara en az kendileri kadar narin şeyler hediye etmek gerekir. Bir buket çiçek ya da en sevdiği saksı çiçeği onu mutlu etmeye yeter. Uzun ömürlü bir çiçek almak istiyorsan, tıpkı annen gibi dünyanın en kıymetli çiçeği olan orkideyi tercih edebilirsin.

Çikolata

El yapımı, özel çikolatalar Anneler Günü’nde onu ne kadar çok sevdiğini anlatmanın bir başka yoludur. Annenin sevdiği aromaların yer aldığı kalpli bir çikolata paketi ile evrensel bir dilde sevgini iletebilirsin.

Mutfak eşyaları

Anneler yemek yapmayı sever. Yıllar geçse de anne yemeğinin lezzeti benzemez hiçbir şeye. Kilometrelerce uzakta bazen burnumuzda tutar onun yemekleri. “Anne yemeği” yok mudur lügatımızda. Annenin hayatını kolaylaştıracak çeşitli mutfak eşyaları içerisinden ona uygun olanı seçip hediye edebilirsin. Sonra marifetli ellerden gelsin sarmalar, börekler, pastalar…

Aksesuar

Annene olan sevgini içinden geldiği gibi yansıtmak için ona özel bir takı tasarımı ile kalbini derinden fethedebilirsin. Hem de bu aksesuarı her taktığında gözlerinde oluşan mutluluğu görebilirsin.

Spa keyfi

Bu özel günde anneni şımartmaya ne dersin? Annene bir gün de olsa sadece kendine zaman ayıracağı bir bakım paketi hediye edebilirsin. Önce güzel bir spa keyfi, ardından cilt bakım kürleri ile tatil tadında bir Anneler Günü yaşatabilirsin.