5 dakikada 5 farklı saç stili

Kolay saç modelleri, şüphesiz en yoğun günlerin kurtarıcısı... İş, okul ve ev yoğunluğu içerisinde hazırlanma süreni minimuma indirmek istiyorsan, 5 dakikada 5 farklı saç stili deneyebilirsin.

  • 121PAYLAŞIM
  • 20223OKUMA

Fazla zaman harcamadan, en modern ve en trend saç modellerine kavuşmak artık çok kolay!

At kuyruğu

Günlük stilinde tercih ettiğin at kuyruğuna yapacağın ufak bir dokunuşla, hem kolay hem de cool bir saç modeli yaratabilirsin. Klasik at kuyruğunun uçlarını hafifçe hareketlendir ve saçını bir kez daha tokanın içinden geçir. İşte tam da bu fotoğraftaki gibi…

Yarım topuz nam-ı diğer hun topuzu

Son dönemin en popüler modelini sen de çok kolay uygulayabilirsin. Saçının yarısının açık kaldığı, diğer yarısının da topuz olduğu bu model, hem salaş hem de derli toplu bir görüntü oluşturacak.

Yarım topuzu yapmak için; saçını geriye doğru at kuyruğu yapar gibi tut, sonra kulağının üst kısmından aşağısını serbest bırak. Tuttuğun kısmı lastik bir tokayla istediğin ve rahat ettiğin yükseklikte topla. Akşamları daha tepeden sıkı topuzlar, gündüzleri ise daha gevşek ve düşük topuzlar tercih edebilirsin.

Yarım örgü

Örgü modelleri her sezon yükselen saç trendleri arasında yer alıyor. Bu pratik örgü modeli ile vakit kaybetmeden trendy bir görünüme kavuşabilirsin. Üstelik yapımı da çok basit. Kulak altından ince birer saç tutamını ayır ve çok ince bir şekilde ör. Ardından transparan bir saç lastiği ile iki ayrı örgüyü toparla ve tuttur.

Pratik topuz

Üşengeç insanlar için en pratik saç modeli tabii ki topuz modeli. Hele bir de saçların yeterince uzunsa… Duştan sonra saçlarını ensede at kuyruğu yap ve at kuyruğunu iki ayrı parçaya ayır. Ardından bu iki parçayı topuz yap ve tel toka ile sabitle.

Saç aksesuarları

Stiline hareket kazandırmak için en kısa ve en etkili yol saç aksesuarları… Böylece 5 dakikadan daha az sürede havalı bir stil yakalayabilirsin.

Ensede topuz nasıl yapılır?

Sokak stilinin cool ve çabasız görünümü saçlara yansıyor ve birbirinden şık ense topuzu modelleri stilini tamamlıyor.

32946

4 adımda saçlarda su dalgası

Yaz aylarında saçlarında seksi dalgalar istiyorsan, modası asla geçmeyen su dalgalarını deneyebilirsin.

33954

4 kolay saç trendi

Yeni sezonda moda olacak kolay saç trendlerini senin için listeledik. Zahmetsizce uygulanan bu saç modelleri ile hem sokak modasının nabzını tutacak hem de vakit kaybetmeden hazır olacaksın.

5852

Genç gösteren saç modelleri

Seni genç gösteren saç kesim modelleri ile yıllara meydan okuyabilirsin.

41129