Kaşları kalınlaştırmak için 4 doğal yöntem

Kaşlarını kalınlaştırmak için birkaç pratik yönteme ihtiyacın var!

  • 30PAYLAŞIM
  • 4890OKUMA

Kaşlarını kalınlaştırmak için birkaç pratik yönteme ihtiyacın var!

Değişen moda trendlerinden kaşlar da nasibini aldı. Kavisli, düz, yay şeklinde derken şimdi güzellik trendi doğal ve kalın kaşlar… Doğal yöntemlerle daha kalın kaşlara ve etkileyici bakışlara sahip olman kaçınılmaz olacak.

Kalın kaşa giden yollardan biri, bir süre için düzeltmeler hariç kaşlarını hiç aldırmamak. Bu uğurda kaşlarını boyamak ise artık çok demode.

Kaşları kalınlaştırmak için 4 doğal yöntem:

Vazelin

Günde birkaç defa kaşlarına vazelin uygulayarak, iki hafta içerisinde kaşlarında gözle görülür bir değişiklik elde edebilirsin. Vazelini kaşlarına en kolay uygulama yöntemi, bitmiş bir maskaranın fırçasından yararlanmak…

Hint yağı

Kıl kökleri üzerinde güçlü bir etkiye sahip olan Hint yağını, gece yatmadan önce kaşlarına masaj yaparak uygulayabilirsin. Düzenli olarak her gece uyguladığında kaşlarındaki farka inanamayacaksın.

Aloe vera suyu

Alo vera suyu güzelliğine etki ettiği kadar, kaşların içinde doğal etkiye sahip. Günde bir defa uygulayarak hem daha gür hem de daha parlak kaşlara sahip olabilirsin.

Soğan

Kalın kaşlara sahip olmanın bir diğer yolu da, soğanı iyice ezerek suyunu bir pamuk yardımıyla kaşlarına uygulamak… Bir kaç saat sonra bol su ile yıkayabilirsin.

Kalın kaşlar için doğal maske tarifleri

Doğal maske tarifleri ile gür ve dolgun kaşlara sahip olabilirsin.

11428

Dağınık kaş modası

Son dönemde kaşları doğal haline bırakmak oldukça popüler olmuştu. Fakat dağınık kaş modası bu akıma farklı bir boyut kazandırdı.

16664