5 adımda evini yenile

Dekorasyon trendlerine her gün bir yenisi ekleniyor. Sen de evinde küçük yenilikler yapmak istiyorsan bu adımları takip edebilirsin.

  • 25PAYLAŞIM
  • 4130OKUMA

Vintage akımı

Banyona vintage ahşap bir sandalye koyarak üzerine havlular kümeleyebilirsin. Bu banyonda stil oluşturmanın en masrafsız yoludur. Ayrıca banyon şık bir spa gibi görünür bu da insana kendisini iyi hissettirir.

Paravan kullan

Ev dekorasyonunda paravan kullanabilirsin. Büyük bir salona sahipsen odanın bir köşesine yerleştireceğin paravan, mekanına mimari bir dokunuş katar ve o köşeye gizemli bir şıklık kazandırır.

Mobilyaların yerini değiştir

Mobilyalarının yerini sıklıkla değiştirebilirsin. Böylelikle bir mobilyanın mükemmel duracağı yeri de keşfetmiş olursun.

Sukulent bahçesi yarat

Beğendiğin kavanoz ve çanakları saksı olarak kullanabilirsin. İçerisine koyacağın bitkilerle küçük bir sukulent bahçesi oluşturabilirsin.

Evini kişiselleştir

Evini sana ait detaylarla kişiselleştirebilirsin. Her köşesinde sana ait bir şeyler olan bir ev, herhangi bir ev olmaktan çıkıp tamamen senin evin olur.

5 adımda makyaj masası dekorasyonu

Yatak odasının en güzel köşelerinden biri makyaj masası ve çevresidir. Bu sevimli köşeyi fazla masraf yapmadan çok daha güzel ve şık hale getirebilirsin.

5208

Ev dekorasyonunda doğru tekstil ürünleri nasıl seçilir?

Güzel ve dikkat çekici bir mekan oluşturmak aslında doğru döşemelikleri ve tekstil ürünlerini bir araya getirmekten geçiyor. Renk, desen ve hareketliliği doğru şekilde eşleştirerek keyifli bir mekan o

3654

Tv Ünitesi Modelleri

Tv Ünitesi Modelleri; Tv ünitesi ile yaşam alanlarınızda televizyon seyretmenin keyfini farklı boyutlara taşıya bilirsiniz, Kadinay.Net Tv ünitesi modellerinden bağzılarını sizler için araştırdı. Tv ü

4064