3 adımda minimalist makyaj

Her geçen gün hayatımıza hakim olan minimalizm akımı makyaj tekniklerini de ele geçiriyor. Minimalist makyaj tekniği ile az ürün kullanarak doğal ve günlük makyajını tamamlayabilirsin.

  • 12PAYLAŞIM
  • 1957OKUMA

Doğal ten makyajı

Yeterli kapatıcılığı olan, cildinde kuru ve parça parça durmayan fondöten ile makyajının ilk adımını tamamlayabilirsin. Minimalist makyaj tekniği için pembe ve şeftali rengi allıklara ağırlık vererek doğal ten makyajını tamamlayabilirsin.

Göz makyajı

Cildine uygun bir concealer ile cildindeki kabarıklıkları kapatabilir veya göz altını aydınlatabilirsin. Far renkleri olarak; şampanya, bej, bronz, bordo ve pastel tonları tercih edebilirsin. Tabii ki ince çekilmiş eyeliner da minimalist mayajın olmazsa olmazları arasında.

Dudaklarda sadelik

Dudaklarda nude akımı minimalist makyaja damgasını vuruyor. Mercan renkleri, kırmızı ve bordonun tonlarını kullanarak da makyajını tamamlayabilirsin.

Ofis makyajı nasıl yapılır?

Sadece birkaç ürün kullanarak ofis makyajını yapabilir, işe giderken hem sade hem sağlıklı bir görünüm elde edebilirsin.

2331

Kuru ciltler için makyaj önerileri

Kuru cilt bakımı kadar makyaj uygulaması da oldukça zordur. Kuru bir cilde sahipsen, uygulayacağın birkaç makyaj tekniğiyle kusursuz bir görünüme kavuşabilirsin.

1792

Profesyonel makyaj için gerekenler

Makyajının her adımının kusursuz olmasını istiyorsan modavemoda.com'un önerilerini uygulayabilirsin.

2475

5 dakikada makyaj yapımı

Sabah uykusunu sevenlerdensen, pratik makyaj oyunlarıyla 5 dakikada bakımlı ve çekici görünebilirsin.

2373