3 adımda minimalist makyaj

Her geçen gün hayatımıza hakim olan minimalizm akımı makyaj tekniklerini de ele geçiriyor. Minimalist makyaj tekniği ile az ürün kullanarak doğal ve günlük makyajını tamamlayabilirsin.

  • 38PAYLAŞIM
  • 6269OKUMA

Doğal ten makyajı

Yeterli kapatıcılığı olan, cildinde kuru ve parça parça durmayan fondöten ile makyajının ilk adımını tamamlayabilirsin. Minimalist makyaj tekniği için pembe ve şeftali rengi allıklara ağırlık vererek doğal ten makyajını tamamlayabilirsin.

Göz makyajı

Cildine uygun bir concealer ile cildindeki kabarıklıkları kapatabilir veya göz altını aydınlatabilirsin. Far renkleri olarak; şampanya, bej, bronz, bordo ve pastel tonları tercih edebilirsin. Tabii ki ince çekilmiş eyeliner da minimalist mayajın olmazsa olmazları arasında.

Dudaklarda sadelik

Dudaklarda nude akımı minimalist makyaja damgasını vuruyor. Mercan renkleri, kırmızı ve bordonun tonlarını kullanarak da makyajını tamamlayabilirsin.

6 adımda Instagram makyajı

Günlük hayatta kullanılması cesaret isteyen Instagram makyajını sen de korkusuzca uygula ve beğenilerin tadını çıkar!

23629

En sık yapılan 9 güzellik hatası

Günlük bakım rutininde yapılan güzellik hataları güzel görüneyim derken, daha yaşlı görünmene sebep olabilir.

9790

Non-Touring makyaj tekniği

Kontur tekniği, strobing derken makyaj trendlerine bir yenisi eklendi ve non-touring bu iki makyaj tekniğini bir araya getirdi.

28410

Ofis makyajı nasıl yapılır?

Sadece birkaç ürün kullanarak ofis makyajını yapabilir, işe giderken hem sade hem sağlıklı bir görünüm elde edebilirsin.

6402