Zayıf gösteren 7 stil hilesi

Zayıf görünmek için siyah kıyafetler içerisinde her an yastaymış gibi karalar bağlamana gerek yok. Olduğundan daha zayıf görünmek istiyorsan, bol ve koyu renk kıyafetler yerine, vücut proporsiyonuna uygun kıyafetler seçmelisin.

  • 162PAYLAŞIM
  • 27199OKUMA

Rahatlığı ve şıklığı bir arada yakalayacağın stil hileleri ile olduğundan daha ince görünüme kavuşabilirsin.

Yüksek bel pantolon:

Yüksel bel pantolonlar bel çevreni sararak daha ince görünmeni sağlar. Pantolon paçalarını uzun tutarak bu görünümü daha kolay elde edebilirsin. İspanyol ya da bol paça pantolonunu birde yüksek topuklu ayakkabı ve basic bir tişörtle kombinlediğinde istediğin ince görünüm tamamdır.

Lacivert- siyah ikilisi

Koyu renkler benim favorim diyorsan, baştan aşağıya siyah kombin yerine lacivert ve siyah ikilisini deneyebilirsin. Bu iki renk kombini seni olduğundan daha zayıf gösterir.

Dikine çizgiler

Muhtemelen çizgili kıyafetlerden uzak durman gerektiğini ilk defa duymuyorsun. Evet uzak durmalısın, ama enine çizgilerden. Boyuna çizgileri kullanarak daha zayıf ve ince görünüme kavuşabilirsin.

Ceketler

Uzun ve salaş ceketler seni olduğundan daha kilolu gösterebilir. Bel bölgendeki yağlardan rahatsız oluyorsan, hafif bol ve basen bölgenin yarısını kapatacak uzunlukta ceketler tercih etmelisin.

Elbise

Zayıf görünmek için robadan kesim elbiseleri tercih edebilirsin. Özellikle V yaka elbiseler, göğüs kısmını daha orantılı göstererek dikkati yüzüne odaklar. Dökümlü, esnek kumaşlar ise doğru elbise seçimi için önemli detaylar arasında.

Desenler ve renklerin kullanımı

Desenleri ve renk bloklarını dilediğin gibi kullanabilirsin. Bilinenin aksine, canlı renkler ve desenler dikkati kilolarından uzaklaştırır.

Tek renk

Koyu kahve, lacivert, gri ve siyah tonları… Elbette bu renkleri kullanarak olduğundan daha ince bir görünüm elde edebilirsin. Fakat beyaz ve nude renkler de bu sezon çok revaçta. Özellikle kalem etek ve gömlek kombinlerinde baştan aşağıya bembeyaz olduğunda farkı göreceksin.