Yazlık eteklerini sonbahara hazırla

Yaz kombinlerine yavaş yavaş veda etme zamanı geldi. Yazlık eteklerini birkaç adımda sonbahar mevsimine hazırlayabilirsin.

  • 127PAYLAŞIM
  • 21336OKUMA

Çorap desteği

Yazlık etekleri sonbahar kombinleri arasına katmanın en kolay yolu; tabii ki külotlu çoraplar. Rengarenk ve desenli külotlu çorap modelleri ile eteklerini sonbaharda da kullanabilirsin.

Trençkot

Eğer külotlu çorap kullanmayı sevmeyenlerdensen onun yerine uzun ceketlerinden ya da trençkotlardan faydalanabilirsin. Mini eteğinin üzerine giyeceğin trençkotlar ile hem sonbahara uyum sağlayacak hem de yazlık eteklerini değerlendirmiş olacaksın.

Salaş kazak

Yazlık kalem eteklerini bol kesimli rahat kazaklar ile kombin yapabilirsin. Böylece şık ve salaş bir görünüm elde etmiş olursun.

Kısa bot

Yazın birçok ayakkabı modeli ile uyum sağlayan midi boy eteklerini sonbaharda da kısa bot yada spor ayakkabı ile kullanabilirsin. Bu ikili sofistike bir görünüm elde etmene de yardımcı olur.

Kalem Etek Kullanmanın 4 Yolu

Geçtiğimiz birkaç sezonu kot, spor sweatshirt’ler ve blazer’lar domine etmişti. Şimdi bu trendlerin yanına tüm cool’luğuyla yepyeni bir parça daha ekleniyor: Kalem etekler.

4981

Sonbaharda öne çıkan 11 trend parça

Yeni koleksiyonlar sezona giriş yapmışken maskülen ve feminen parçalar bir araya geliyor. Eski trendlerin yeni bir yorumla karşımıza çıktığı sonbahar mevsiminde öne çıkan parçaları senin için listeled

6059

Sonbaharda makyaj çantanda olması gereken 6 ürün

Makyajının sonbaharda güzel ve ışıltı görünmesini istiyorsan, makyaj çantanda ufak değişiklikler yapmanın zamanı gelmiş demektir.

4540

Sonbahar kombin önerileri

Mevsim geçişlerini yaşadığımız şu günlerde hava artık bir kararsız. Bir güneş açıyor, bir bakıyorsun bulut geçiyor üzerimizden. Yağmur yağdı, güneş açtı derken 'bugün ne giysem?' sorusunda da anlam ka

10014