Tek taşa alternatif nişan yüzüğü modelleri

Evliliğin ilk adımlarından biri de nişan yüzüğüdür. Bağlılığın sembolü olan en güzel nişan yüzüklerini Pudra.com'dan görebilirsiniz.

Evliliğin ilk adımlarından biri de nişan yüzüğüdür. Bağlılığın sembolü olan en güzel nişan yüzüklerini Pudra.com’dan görebilirsiniz.


Evlilik hazırlıklarının en heyecanlı anlarından biri de evlilik yüzüğünüze karar verdiğiniz an! Ömür boyu parmağınızda taşıyacağınız, eşinizle bağlılığınızı temsil edecek yüzüğü seçmeniz elbette kolay değil. Artık o kadar çok seçenek var ki, karar verirken zorlanmanız gayet normal. Parmağınızın rahat edeceği, stilinize uyum sağlayacak ve aslında sizi yansıtacak yüzüğü bulmak için kendinize özel bir zaman ayırmanızı ve çok acele etmemenizi öneririz.

Evlilik yüzüğünün tek taş olması gerektiğini düşünüyorsanız, diğer alternatifleri de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Yüzük seçerken tek taşlara bakıyorsanız kafanızı başka yönlere de çevirmelisiniz. Neredeyse 10 kadından 9’u tek taş yüzük takıyor. Başka ne takılmalı dediğinizi duyar gibiyiz. Hazırladığımız galeride tek taşlara alternatif büyüleyici ve göz alıcı güzellikte yüzükleri bulabilirsiniz.