Pandora 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Kişiye özel mücevher dendiğinde akla ilk gelen dünyaca ünlü marka Pandora'nın 2016 İlkbahar Koleksiyonu'nu görmek için tıklayın.

Kişiye özel mücevher dendiğinde akla ilk gelen dünyaca ünlü marka Pandora’nın 2016 İlkbahar Koleksiyonu’nu görmek için tıklayın.

Baharın taze ve sofistike ruhunu taşıyan Pandora, yeni sezonda renkli ve etkileyici tasarımlardan oluşuyor.

Pandora’nın 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda modanın trendi geometrik şekiller ve pastel tonlar dikkat çekiyor. Koleksiyonda yer alan yenilikçi kesimlerle tasarlanmış muhteşem yüzükler, küpeler, kolyeler, charm’lar ve bileklikler ilkbaharın tazelik hissi veren ruhuna tüm moda severleri ortak ediyor.

Koleksiyonun öne çıkan serisi Renk Damlacıkları; 14 ayar altın ve saf

gümüş seçenekleriyle, sulu boya renklerini andıran tonlarda kristal ve kübik zirkon taşlardan oluşan ışık efektleriyle, su gibi bir derinlik hissi yaratıyor.

Zarif duruşuyla dikkat çeken, Pandora’ya özgü minik çiçek motifleri ve dantel trendlerinin hakim olduğu, şeffaf ve mor tonlardaki kübik zirkon taşlarla bezeli narin “Unutma Beni Çiçekleri” ise benzersiz bir yüzükte hayat buluyor.

Günümüz modasının trendi iğne oyasından alınan ilhamla tasarlanan “Papatya Motifli” kolye ucu, saf gümüşten zarif el işçiliği ile klasik İngiliz dantelinin asaleti ve estetiğini taşıyor.