Renkli eyeliner modası

Yeni sezonun renkli eyeliner modası, baharın canlı renklerini gözlerine yansıtacak.

  • 273PAYLAŞIM
  • 45710OKUMA

Siyah eyelinerı bir kenara bırakıp, gözlerini daha canlı ve parlak gösterecek olan renkli eyelinerları çok seveceksin. Davetlerde ve sokak stilinde rahatlıkla kullanabileceğin renkli eyelinerlar ile çekici gözlere sahip olabilirsin.

Hangi renkler?

Mavi, mor, yeşil, bordo, sarı gibi canlı renklerdeki eyelinerlar bakışlarını olduğundan daha enerjik gösterir.

Tamamlayıcı ten ve dudak makyajı nasıl olmalı?

Renkli bir eyeliner seçiyorsan, makyajının kalan kısmı olabildiğince sade olmalı. Nude tonlarda bir ruj, doğal bir allık ve şeffaf parlatıcılar canlı göz makyajını tamamlamak için ideal olur. Maskaranı ise kesinlikle siyah tercih etmelisin.

Makyajında nelere dikkat etmelisin?

İddialı göz makyajının gün boyu kalıcı olması için uygulama öncesinde mutlaka makyaj bazı kullanmalısın. Ayrıca eyelinerı uygulamadan önce, göz kapağına açık renkli bir far sürersen renkli eyelinerının daha belirgin olmasını sağlarsın.

Hangi renkler hangi göz rengine uygun?

Mor renk eyeliner, mavi-yeşil ve ela gözlerin rengini daha çok vurgular. Gözlerinin beyazını daha çok ortaya çıkaracak mavi rengi, kahverengi gözlerle mükemmel uyum sağlar. Bordo eyeliner ise yeşil gözleri capcanlı gösterir. Mavi ve kahverengi gözlere de çok yakışır.

Beyaz eyeliner nasıl kullanılır?

Siyahın tahtını sallayan beyaz eyeliner yeni sezonda makyaj çantanın favori ürünü olacak.

6300

Eyeliner çekme yöntemleri

Göz makyajında kusursuz eyeliner görünümü yaratmak istersen, birkaç adımda sağlayabilirsin.

37548

Bella Hadid’in eyeliner tekniği

Bella Hadid katıldığı bir davette uyguladığı eyeliner tekniği ile herkesi büyüledi. Sen de Bella Hadid'in eyeliner tekniğini uygulamak istersen detaylara göz atabilirsin.

6986

Makyajda yaza özel ruj ve far kombinleri!

Yaz mevsiminde makyaj malzemelerinizi bir araya getirmek ve doğru kombine ulaşmak zorlayıcı olabiliyor. Kışın kullanılan makyaj stilleri ve malzemeler yazın hafif dokusuyla örtüşmüyor. Makyajda daha k

4389