Victoria’s Secret modellerinin güzellik sırları

Victoria’s Secret modellerinin güzelliği herkesi büyülüyor.  Ünlü iç çamaşırı markasının podyumunda boy gösteren modeller, kusursuz vücutlarının yanı sıra muhteşem güzellikleriyle de dikkat çekiyor.  Markanın özdeşleştiği dalgalı parlak saçların nasıl yapıldığı , masum bakışları ortaya çıkaran makyaj uygulamaları ve egzersiz sırları çoktan keşfedildi bile. Sizler için Victoria’s Secret’ın güzellik uygulamalarının kusursuzluğunun kaynağını araştırdık. İşte en ince […]

  • 19PAYLAŞIM
  • 3189OKUMA

Victoria’s Secret modellerinin güzelliği herkesi büyülüyor. 

Ünlü iç çamaşırı markasının podyumunda boy gösteren modeller, kusursuz vücutlarının yanı sıra muhteşem güzellikleriyle de dikkat çekiyor. 

Markanın özdeşleştiği dalgalı parlak saçların nasıl yapıldığı , masum bakışları ortaya çıkaran makyaj uygulamaları ve egzersiz sırları çoktan keşfedildi bile.

Sizler için Victoria’s Secret’ın güzellik uygulamalarının kusursuzluğunun kaynağını araştırdık. İşte en ince ayrıntılarıyla Victoria’s Secret güzellik uygulamaları!

Victoria’s Secret modellerinin en büyük güzellik sırlarından biri bronzlaştırıcılar!

 Sürekli objektiflerin odak noktasında olan modeller 4 mevsim bronz bir tene sahip. Ünlü iç çamaşırı defilesine çıkmadan önce airsprey yöntemiyle tüm vücutlarına bronzlaştırıcı uygulanan modeller sürekli olarak bronzlaştırıcı kremler kullanıyor. 

Ciltteki kusurlar bronzlaştırıcının etkisiyle daha az görünüyor ve böylece kusursuz bir görünüme sahip oluyorlar.

Siz de bronzlaştırıcı kremler kullanarak meleklerin bronz ve kusursuz tenine sahip olabilirsiniz.

 Victoria’s Secret meleklerinin vücut hatları kadar ciltleri de kusursuz çünkü vücutlarında oluşan kızarıklık, sivilve ve doğum izi gibi kusurları vücut kapatıcısıyla gizliyorlar.

Özellikle kıyafetinizden belli olan kızarıklık ve sivilce gibi sorunlarınız varsa giyinmeden önce uygulayacağınız vücut kapatıcıları oldukça işinize yaracak.

 Sürekli olarak pürüzsüzlük peşinde olmak, tüylerinizi kontrol etmek gerçekten pek kolay değil. Tüm resimlerde ve podyumda vücutlarında tek bir tane tüy bile göremediğiniz modellerin bir çoğu lazer epilasyona başvuruyor.

Ağda, jilet ve tüydökücü gibi yöntemlerde uzun vadeli sonuç alabilseniz de batık ve kızarıklıklarla karşılaşma pek hoş olmuyor. 

İstenmeyen tüylerden başarılı bir şekilde kurtulmak için uygulama yapmadan önce vücudunuza peeling uygulayabilirsiniz. 

Düzenli aralıklarla tüylerinizden kurtulmayı alışkanlık haline getirirseniz korkunç sürprizlerle karşılaşmazsınız.

 Victoria’s secret modeler oldukça kusursuz görünen ciltlere sahip. Daha önce modellerin bronzlaştırıcı losyonlar kullandığından bahsetmiştik. Peki genellikle cilde uygulanan bu bronzlaştırıcı ürünler, nasıl bu kadar doğal bir görünüm veriyor? 

 İşin sırrı cilt bakımında. Cildinizi ölü hücrelerden arındırmayı ve nemlendirmeyi ihmal etmeyin. Böylece kullandığınız bronzlaştırıcı cildinize daha fazla nüfuz edecek ve daha doğal bir ten rengine kavuşacaksınız. 

Bronzlaştırıcınızı dizlerinizin üzerine, dirseklerinize ve diğer eklemlerinize sürmeyi unutmayın. Aksi halde dengesiz bir cilt rengine sahip olabilirsiniz.

İnanılmaz fakat gerçilave Victoria’s Secret modellerinin bile selülit problemi var!

Victoria’s Secret modelleri düzenli olarak vücut sıkılaştırıcı selülit kremlerinden kullanıyor. 

Tek bir uygulamada selülit görünümünü gidermese de uzun vadeli kullanımla etkisini gösteren bu kremlerden siz de uygulayabilirsiniz.