‘Pes’ Dedirten Ürünler! Peki Bunları Kim Alıyor?

Hepimizin çok iyi bildiği gibi son yıllarda bir çok ünlü marka insanlara “bunu kim satın alıyor?” dedirten bir çok ürün çıkardı. Sizin için son yıllarda çıkarılan hem kullanışsız hem de dudak uçuklatan fiyatlardaki ürünleri derledik…

  • 35PAYLAŞIM
  • 5716OKUMA

İşin garip yanı bu pahalı, kullanışsız ve anlamsız ürünlere olan ilginin büyüklüğü. Tanınan markalar tarafından çıkarılan bu ürünler dünya medyasında büyük yankı getiriyor ve anında hepsi satılıyor. Peki ne bu ürünler?

Balenciaga x Crocs

Crocs bir çoğumuzun plajda ya da yazlık alanlarda kullandığı rahat, plastik bir sandalet. Bu ürünün fiyatı genelde 100 ila 200 TL arasında değişiyor. Bu plaj ayakkabısına farklı bir bakış açısıyla yaklaşan Balenciaga, kendi bünyesinde yeni bir Crocs üretti. Medya tarafından çok ilgi toplayan bu ayakkabının fiyatı ise anlam verilemeyecek derecede yüksek. İnanması güç ama Balenciaga x Crocs tam 850$. Evet yanlış görmediniz, normalde ortalama 150 TL ile sevenleriyle buluşan Crocs’un fiyatı, işin içine Balenciaga girince yaklaşık 3.800 TL oluyor. İşin enteresan kısmı ise ayakkabının görüntüsünü neredeyse kimse beğenmiyor!

 

Topshop Jeans

Bu ürünün ismi “Clear Knee Mom Jeans”. Topshop’un klasik, bol, yüksek belli kotundan pek bir farkı yok. Tek özelliği ise dizlerinin şeffaf bir plastikten yapılmış olması! Kimsenin anlam veremediği bu kotun alıcısı çok. Kullanan kişiler, kotu uzun süre giydiğinde plastik kısmda buhar oluştuğunu ve güzel durmadığını söylüyorlar. Fiyat konusuna gelecek olursak ürün 95$. Aynı mağazada bir kot pantalonun fiyatının ortalama 40$ olduğunu da göz ardı etmemek lazım.

 

Kıllı Mayo

Mayoların çok trend olduğu yeni sezonda herkes gibi gözükmek istemiyorsanız kendinize bu kıl desenli mayodan alabilirsiniz! Fiyatı 50$. Belki diğer ürünler kadar pahalı değil ama kıl desenli bir mayoya 220 lira vermek ne kadar mantıklı bilemeyiz. Çıktığı andan itibaren bütün mağazalarda biten bu mayoyu size anlatmak yerine göstermeyi tercih ediyoruz…

 

Teva UGG

Bir adet çirkin sandalet ve bir adet çirkin bot evlenip dünyanın en çirkin ayakkabısını doğurdular! UGG/TEVA Hybrid olarak geçen bu ayakkabının neresinden tutsak bilemiyoruz. Hem parmak uçları açık, hem bot şeklinde. Eğer ayaklarınız kışın üşüsün, yazın terlesin istiyorsanız sizin için ideal bir ayakkabı bulduk! Ürün 225$ olarak listelendi, diğer bütün ürünler gibi bu ayakkabı da çok ilgi gördü.

 

Moschino plastik elbise

Pahalı markaların plastik ürünlerle olan imtihanı bitmiyor. Şimdi bahsedeceğimiz ürün size biraz tanıdık gelebilir. Kıyafetlerinizi kuru temizlemeden alırken başına bir şey gelmesin ve temiz kalsın diye üstüne geçirdikleri plastik poşet ile bu Moschino elbise arasındaki benzerlikler göz ardı edilemeyecek kadar fazla. Ürün 895$ olarak listelenmiş, ama siz bu kadar para vermek istemiyorsanız en yakın kuru temizlemeciye gidin, size yardımcı olacaklardır.

Yılbaşında gecesinde hangi ruju kullanacağına karar verdiniz mi?

Yılbaşına kısa bir zaman kala kıyafet ve makyaj önerileriyle kusursuz bir görünüm yakalayabilirsiniz. 

12303

Yeni yıla kıyafetlerinle hazır mısın? İşte 2020 kombinleri

Yılbaşı gecesine sayılı günler kala ne giyeceğim derdinde olanlar; moda kurbanı olmadan, çevrenizdekiler ile pişti olmadan şık ve zarif görünmek senin ellerinde.

11809

Kalem Etek Kullanmanın 4 Yolu

Geçtiğimiz birkaç sezonu kot, spor sweatshirt’ler ve blazer’lar domine etmişti. Şimdi bu trendlerin yanına tüm cool’luğuyla yepyeni bir parça daha ekleniyor: Kalem etekler.

5145

Alışverişe çıkmadan önce bilmen gereken 6 trend parça

Puantiyeli tasarımlardan diz üstü çizmelere, büyük çantalardan kareli pantolonlara kadar yeni sezonda gardırobuna eklemen gereken 6 trend parça…

5681