Ofis çekmecesinde bulunması gereken güzellik ürünleri

Gün içerisinde evden daha çok iş yerinde vakit geçiriyoruz. Acil durumların krize dönüşmesini istemiyorsan, ofis çekmecesinde bulunması gereken güzellik ürünlerini bir kenara not etmelisin.

  • 23PAYLAŞIM
  • 3829OKUMA

İşte acil durumların kurtarıcısı, ofis çekmecesinde bulunması gereken güzellik ürünleri:

El Kremi

Özelikle kış aylarında kuruyan ellerinin her daim nemli kalması için ofis çekmecenin baş köşesine el kremi koyabilirsin.

Allık

Gün içerisindeki koşuşturmadan allığın kısa sürede uçup gidebilir. İş çıkışı fresh bir görünüm elde etmek için ofis çekmecende mutlaka bir allık bulundurmalısın.

Dudak nemlendiricisi

Dudaklarının her zaman bakımlı ve çekici gözükmesi için ofis çekmecende bir dudak nemlendirici bulundurabilirsin. Böylelikle kurumasını beklemeden dudaklarını nemlendirebilirsin.

Maskara

Göz makyajının vazgeçilmezi maskaralar, tabii ki ofis çekmecesinde bulunması gereken güzellik ürünleri arasında. Cildine hiç makyaj yapmasan bile kirpiklerine maskara sürerek görünümünü anında değiştirebilirsin.

Yağ emici mendil

Cildini yağlı hissettiğin zaman, yeğ emici mendiller ile yüzünü hafifçe silebilirsin. Bu mendiller, cildindeki parlamayı ortadan kaldırır.

Aseton

Gün içerisinde soyulan ojeler tüm güzelliğine gölge düşürebilir. Bu kötü görünümü engellemek için ofis çekmecende asetona da yer açmalısın.

Törpü

Tırnaklarının ne zaman ve nasıl kırılacağını önceden kestirmek imkansız. İş yerinde aniden kırılan ve her yere takılan tırnaklar gününün kötü geçmesine neden olabilir. Ofis çekmecende bırakacağın bir törpü sayısız kez işine yarayabilir.

Cımbız

Çalışırken aniden yüzünde istenmeyen bir kıl fark edebilirsin. O istenmeyen tüy ile bir gün geçirmek istemiyorsan, çekmecene cımbız eklemeyi unutmamalısın.

Kimseyle paylaşmaman gereken 6 makyaj malzemesi

Makyaj malzemelerini arkadaşlarınla paylaşmak çok masum gibi gözükse de bir çok cilt sorununa neden olabilir. Asla paylaşmaman gereken 6 makyaj malzemesini senin için listeledik.

26408

Mutfağında bulunan 5 doğal güzellik ürünü

Mutfağında bulunan 5 malzeme ile güzelliğine katkıda bulunabilirsin.

7567

Ofis stilinde dikkat etmen gereken kurallar

Ofis stilinde birkaç kurala dikkat ederek daha şık bir görüntü elde edebilirsin.

4218

Kışın edinilmesi gereken makyaj ürünleri

Yeni sezona girerken mutlaka edinmen gereken makyaj ürünlerini senin için listeledik.

8092