Mango’nun Yeni Sezonunda Üç Kadın

Mango yeni dijital projesi için çektiği kısa filmlerde model ve oyuncu Camille Rowe, kreatif direktör ve model Julia Restoin Roitfeld ve oyuncu, model ve şarkıcı Alma Jodorowsky’e yer veriyor. Bu starlardan her biri kişiliğinin bir yönünden esinlenilmiş olan ve Mango’nun değerlerini yorumlayan bir hikayede yer alacak: modernlik, feminenlik ve pozitiflik. Camille Rowe’un başrolünde olduğu ilk […]

  • 26PAYLAŞIM
  • 4214OKUMA

Mango yeni dijital projesi için çektiği kısa filmlerde model ve oyuncu Camille Rowe, kreatif direktör ve model Julia Restoin Roitfeld ve oyuncu, model ve şarkıcı Alma Jodorowsky’e yer veriyor. Bu starlardan her biri kişiliğinin bir yönünden esinlenilmiş olan ve Mango’nun değerlerini yorumlayan bir hikayede yer alacak: modernlik, feminenlik ve pozitiflik.

Camille Rowe’un başrolünde olduğu ilk film 13 Eylül’de sunulacaktır. Marfa’da çekilen film, Camille’i 1930’lu yıllara, bu film temasına ilham veren efsanevi ikili Bonnie ve Clyde’ın yanına götürüyor.

Ekim ayında yayınlanacak olan ikinci filmin başrolünde Julia Restoin Roitfeld yer alıyor. Bu film, feminenliğin Julia için ne anlama geldiği, nasıl hayatının bir parçası olduğu, Julia’nın tutkuları ve çevresi ile ilgili. Bir moda dünyasındaki etkisi büyük bir annenin kanatları altında büyümüş olmak Julia’nın feminenliğe bakış şeklini oldukça etkilemiş.

Son olarak Alma Jodorowsky bu mini dizinin Kasım ayında yayınlanacak üçüncü ve son bölümünde başrolde yer alacak. Alma, modellik ve oyunculuk yapıyor. Yaratıcılık ve sanat, sanatçı çocuğu ve torunu olarak büyüyen Julia’nın bir DNA’sının bir parçası ve bu durum kendisinin karizmatik, pozitif ve genç imajından da görülebiliyor.