Hızlı bronzlaşmak için 6 öneri

Hızlı ve sağlıklı yollarla bronzlaşmak istiyorsan bu önerileri dikkate alabilirsin.

  • 112PAYLAŞIM
  • 18781OKUMA

Havuç tüket

Havucun içerisinde bulunan “katen” maddesi “melanositlerin” çoğalmasını hızlandırıyor. Güneşlenirken havuç yemek ya da havuç suyu içmek kalıcı bronzluğa kavuşmanı sağlar.

Peeling yap

Kusursuz bronzluğun sırrı; güneş öncesi cildine peeling uygulamak. Bu uygulama ile cildinde biriken kir ve ölü derileri arındırarak eşit şekilde bronzlaşabilirsin.

Pozisyon değiştir

Güneşlenirken 30 dakikada bir güneşlenme pozisyonunu değiştirmelisin. Böylece eşit bir şekilde bronzlaşırken, güneş ışığına da daha az maruz kalmış olursun.

Yüzerken güneşlen

Denizde su yatağında ya da denizin kenarında güneşlenirsen daha çabuk bronzlaşırsın. Çünkü güneş ışınları, suya ve kuma daha çok yansıma yapar.

Bol su iç

Yaş ilerledikçe deri, nem oranını ve esnekliğini kaybetmeye başlar. Bu nedenle gün içerisinde bol bol su içmelisin. Böylece parlak bir bronzluğu da garantilemiş olursun.

Kalıcı bronzluk

Bronzluğunun kalıcı olması için banyonu ılık suyla yapmalı ve duş sonrası mutlaka nemlendirici kullanmalısın.

Otobronzanlar hakkında merak ettiğin her şey

Güneş altında kalmak istemiyor ama yine de bronz bir ten elde etmek istiyorsan, son yılların mucizevi buluşu otobronzanlardan yardım alabilirsin.

26075

Şehirde bronzluk için 3 öneri

Havalar ısınmaya başlayınca bronz bir ten, ışıldayan bir cilt herkesin hayali. Üstelik bronz görünüm bu sezon oldukça moda.

18484