Hafta sonu için 4 öneri

Bu hafta sonu kendine zaman ayırmanın ve uzun zamandır ertelediğin planları gerçekleştirmenin tam zamanı...

  • 181PAYLAŞIM
  • 30307OKUMA

En sevdiğin yere gitmek ile başla: Bu hafta sonu vakit geçirmekten hoşlandığın yerlerde olmaya ne dersin? Şehrin gürültüsünden uzak, yakın mesafe kaçamakları yapamıyorsan; evde ya da dışarıda yapacağın aktivitelerle, sanki tatilden yeni dönmüş gibi dingin ve huzurlu hissedebilirsin. Sabah uyandıktan sonra en sevdiğin müziği aç ve kendine bol çeşitli bir kahvaltı hazırla! İyi bir kahvaltı ile güne başlamak, kendini zinde ve yenilenmiş hissettirir.

Kendini güzellik bakımları ile şımart: Her gün hayalini kurduğun “Keşke bir masaja gidebilsem!” dediğin günleri geride bırakıp, bu hafta sonu uygulamaya koyulabilirsin. Sana en yakın güzellik salonunun masajlarını gözden geçir, randevunu al ve haftanın yorgunluğunu mükemmel bir masajla üzerinden at.

Sevdiklerinle bir araya gel: Kimsenin seni arayıp bir yerlere davet etmesini beklemeden, vakit geçirmekten hoşlandığın insanlarla bir araya gelmeye çalış. En sevdiğin atmosferi oluşturmak için etrafını sevdiğin insanlarla doldurabilirsin.

Alışveriş yapmayı erteleme: Aylardır beğendiğin o çantanın ya da ayakkabının önünden geçip bir sonraki aya erteliyor olabilirsin. Hafta içi yapacağın gereksiz harcamalarından vazgeçerek, en sevdiğin mağazaya girip göz koyduğun bir çok parçayı bu hafta sonu kendine hediye edebilirsin.

Pazartesi sendromunu atlatmanın 5 kolay yolu

Uzmanlara göre, pazartesi sendromu pazar gününden başlıyor.

31665

Çocuğunla birlikte oynayabileceğin ev temizlik oyunları

Ebeveynler gibi çocuklar da yaşam alanını özgürce kullanmak ister. Bu yüzden çocuklu ailelerin evleri her zaman biraz daha dağınık olur. Yerlerde oyuncaklar, kıyafetler, boya kalemleri, kitaplar…

4599

Güzel bir pazar sabahına uyanmanın 6 yolu

Güzel bir Pazar sabahına kim uyanmak istemez ki? Aslında bu o kadar da zor değil.

27745

Hafta sonu evde çocuklarınla yapabileceğin etkinlikler

Hafta sonu hem çocuğunun yaratıcılığını öne çıkaracağın hem de ailece mutlu vakit geçirebileceğin harika önerilerimiz var.

3686