Güzeller Kemer’de Kampa Girdi

Uluslararası Miss Kemer Güzellik Yarışması’nın finalistleri, kamp yaptıkları Marco Polo Tatil Köyü’nde tanıtıldı. Kongo, Tataristan, Kırgızistan, Finlandiya, Romanya, Macaristan, Çin, Çilave Cumhuriyeti, Bulgaristan, Sırbistan, Ukrayna ve Rusya gibi ülkelerden gelen 22 finalist, 10 gün boyunca kamp yapacak. 4 Temmuz gecesi Club Kemer Aura’da podyuma çıkacak olan güzeller, yürüyüş ve dans dersleri alacak. Kamp boyunca Antalya […]

  • 42PAYLAŞIM
  • 7000OKUMA

Uluslararası Miss Kemer Güzellik Yarışması’nın finalistleri, kamp yaptıkları Marco Polo Tatil Köyü’nde tanıtıldı. Kongo, Tataristan, Kırgızistan, Finlandiya, Romanya, Macaristan, Çin, Çilave Cumhuriyeti, Bulgaristan, Sırbistan, Ukrayna ve Rusya gibi ülkelerden gelen 22 finalist, 10 gün boyunca kamp yapacak. 4 Temmuz gecesi Club Kemer Aura’da podyuma çıkacak olan güzeller, yürüyüş ve dans dersleri alacak. Kamp boyunca Antalya ve Kemer’in tarihi- turistik yerlerinde düzenlenecek programların yanı sıra çeşitli aktivitelere katılacak olan güzeller, kampın ilk gününde kendilerini ve ülkelerini tanıttı.

BİR ELİNDE 10 MARİFET

Yarışmanın en dikkat çeken finalisti Finlandiya’yı temsil eden 24 yaşındaki Kristina Karjalainen oldu. Çok iyi derecede Rusça, İngilizce, İsveççe, Almanca ve Macarca konuşan Karjalainen, bugüne kadar katıldığı pek çok güzellik yarışmasından dereceyle ayrıldı. Finlandiya’da büyük bir fabrikada danışmanlık yapan Karjalainen, tatil için sık sık Türkiye’ye geldiğini belirterek, “Böylesine güzel bir ülkede yaşamak hayal gibi” dedi.

HEDEF KEMER’İ TANITMAK

Club Kemer Aura’nın ortaklarından Adnan Şeker, 8 yıldır düzenledikleri yarışmanın uluslararası arenada bilinen önemli bir yarışma haline geldiğini söyledi. Yarışmayı özellikle Kemer’in tanıtımına katkı sağlamak adına düzenlediklerini anlatan Şeker, amaçlarına ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

Her Öğünden 100 Kalori Azaltmanın 15 Yolu

Günde 300 kalori azaltmak haftada 2100 kalori azaltmak demektir. Bu da fark etmeden ayda 1 kilogram kaybetmek..

6853

Cildi Güzelleştiren 8 Yiyecek

Beslenme uzmanı Dana James’in cildi güzelleştirecek yiyecek önerileri var.

5065

Karın Bölgesini Saklayan Moda Hileleri

KARIN BÖLGESİNİ SAKLAYAN MODA HİLELERİ - Ne yaparsanız yapın göbek yağlarınızdan kurtulamıyor ve bu durum kıyafetlerinizi de etkiliyorsa bize kulak verin.

6195

Bahar İçin En Trend 10 Stil Tüyosu

BAHAR İÇİN EN TREND 10 STİL TÜYOSU - Gardırobunuzu bahara hazırlarken yeni olarak ne yapabiliriz İşte size en trend 10 stil tüyosunu veriyoruz..

8435