Türkiye’yi O Temsil Edecek

Antalya doğumlu olan 24 yaşındaki kraliçe adayı, özel bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Unutma Beni’ adlı dizide 3 sezondur oynuyor. Dizide ‘Reyhan’ karakterini canlandıran Baran, yarışma için özel izinle setten ayrıldı. Oyunculuğu yanı sıra mankenlik de yapan kraliçe adayı, yarışmanın iddialı isimleri arasında yer alıyor. Yarışmaya katılım davetini ajansı aracılığıyla aldığını ve kabul ettiğini belirten Baran, […]

  • 25PAYLAŞIM
  • 4060OKUMA

Antalya doğumlu olan 24 yaşındaki kraliçe adayı, özel bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Unutma Beni’ adlı dizide 3 sezondur oynuyor. Dizide ‘Reyhan’ karakterini canlandıran Baran, yarışma için özel izinle setten ayrıldı. Oyunculuğu yanı sıra mankenlik de yapan kraliçe adayı, yarışmanın iddialı isimleri arasında yer alıyor.

Yarışmaya katılım davetini ajansı aracılığıyla aldığını ve kabul ettiğini belirten Baran, şunları söyledi:

“Oyunculuk kariyerimi hızla sürdürüyorum. Birçok yeni teklif geliyor fakat ‘Unutma Beni’ ile sözleşmem devam ediyor. Bu nedenle kabul etmiyorum. Gelecek ne gösterir onu da şu an bilemiyorum” dedi. Yarışmada birinci gelmenin değil atmosferi koklamanın önemli olduğunu kaydeden Ezgi Baran, “Benim için bir nevi tatil oldu. 4 Temmuz gecesi jüri karşısına çıkacağız. Heyecanla bekliyorum.”

Her Öğünden 100 Kalori Azaltmanın 15 Yolu

Günde 300 kalori azaltmak haftada 2100 kalori azaltmak demektir. Bu da fark etmeden ayda 1 kilogram kaybetmek..

6836

Cildi Güzelleştiren 8 Yiyecek

Beslenme uzmanı Dana James’in cildi güzelleştirecek yiyecek önerileri var.

5044

Karın Bölgesini Saklayan Moda Hileleri

KARIN BÖLGESİNİ SAKLAYAN MODA HİLELERİ - Ne yaparsanız yapın göbek yağlarınızdan kurtulamıyor ve bu durum kıyafetlerinizi de etkiliyorsa bize kulak verin.

6157

Bahar İçin En Trend 10 Stil Tüyosu

BAHAR İÇİN EN TREND 10 STİL TÜYOSU - Gardırobunuzu bahara hazırlarken yeni olarak ne yapabiliriz İşte size en trend 10 stil tüyosunu veriyoruz..

8421