Esmerlere yakışan 4 saç rengi

Saç rengi seçiminde en sık yapılan hatalardan biri; her beğendiğin saç rengini kendine uyarlamak. Başkasında hayran kaldığın, çok beğendiğin saç rengi senin teninle uyum sağlamayabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsin.

  • 274PAYLAŞIM
  • 45983OKUMA

Aslında saçının nasıl görüneceğini ten rengin belirler. Esmer ten, ciltteki kusurları gizleyen avantajlı bir ten olmasına rağmen, söz konusu saç olunca profesyonel yardım gerekir.

Baharın büyüsüne ve yazın ışıltısına kapılmadan önce, esmerlere yakışan saç renklerini deneyebilirsin.

Kumral tonlar

Esmerlere en çok yakışan saç renginin başında belki de kumral geliyor. Özellikle küllü tonlarda seçeceğin kumral rengi, oldukça doğal bir görünüm oluşturur. Güneşin yüzünü göstermesiyle, saçlarının uçlarını açtırarak ombre de tercih edebilirsin.

Koyu kestane

Keskin bakışlara sahip olmanı sağlayacak koyu kestane renginin tüm tonlarını rahatlıkla deneyebilirsin. Hatta uçlarına karamel ve hafif kumral darbeler yaptırarak baharın ışıltısını saçlarına yansıtabilirsin.

Kızıl ve tonları

İddialı kadınların tercihi olan kızıl ve bakır tonları yerine bu yaz ateş kırmızısını tercih edebilirsin. Dore ve altın ışıltılı kızıl saçlar eşliğinde, 2017 İlkbahar/Yaz sezonunun rengarenk kombinleri ile enerjik ve dinamik görünüme kavuşabilirsin.

Kahverengi tonları

Esmerle yakışan saç renkleri arasında kahverengi tonları her zaman en üst sıralarda yer alıyor. Bal köpüğü kahverengi, kızıl kahverengi, karamel kahverengi esmer tenle kontrast oluşturmadığı için hoş bir hava katıyor.

Rose gold saç rengi modası

"Rose gold" mu yoksa "altın gül" mü dersiniz seçim size kalmış. Son zamanlarda en trend saç rengi olmaya aday bu renk, sosyal medyayı da kasıp kavuruyor.

15449

2017 yılının en trend 6 saç rengi

2017 yılının en trend saç rengi dikkat çekici tonlarıyla yıla damgasına vuruyor.

15985

Boyadığınız saçınızın rengini beğenmediyseniz ne yapabilirsiniz

Boyadığınız saçınızın rengini beğenmediyseniz ne yapabilirsiniz, İstediğiniz saç rengini elde edemediyseniz paniğe kapılmadan

4984