Bella Hadid’in eyeliner tekniği

Bella Hadid katıldığı bir davette uyguladığı eyeliner tekniği ile herkesi büyüledi. Sen de Bella Hadid'in eyeliner tekniğini uygulamak istersen detaylara göz atabilirsin.

  • 42PAYLAŞIM
  • 6986OKUMA

Geçtiğimiz gün bir ödül gecesine katılan Bella Hadid beyazlar içinde yine göz kamaştırdı. Cristina Ottaviano takımı, Bulgari mücevherleri, yüksek atkuyruğu ve herkesi büyüleyen göz makyajıyla gecenin en çok konuşulan isimleri arasında yer aldı.

Bella Hadid’in makyajı

Stil ikonu, grafik görümümüne sahip bir göz makyajı uygulamış. Kedi gözü makyajında kuyruğunun içini doldurmayarak hem uygulaması kolay hem de trendy bir görünüm yaratmış.

Aydınlık pembe yanakları ve böğürtlen renkli dudaklarını yokmuş gibi bir dumanlı makyajla tamamlamış.

Düşük göz kapaklarına sahipseniz

Düşük göz kapaklarından dolayı kedi gözü makyajını uygulamakta zorlanıyorsan Bella Hadid’in eyeliner tekniğini uygulayabilirsin.

Bella Hadid’in makyajı hem her göz şekline oturmayan kuyruklu eyeliner’a harika bir alternetif hem de ince çizgilerle oluşması nedeniyle görünüme sofistike bir tavır kazandırıyor.

Eyeliner önerileri

Lancome Grandiose Eyeliner

Hassas gözler ve lens kullananlar için uygun olan bu eyeliner, uzun süre kalıcılık ve yoğunluk sağlıyor.

Fiyatı: 140 TL

Shiseido Fine Eyeliner

Özel bir tekniğe ihtiyaç duymadan ince veya kalın hatlar çizilir, kolay uygulama imkanı sağlar. Gün boyu uygulandığı andaki tazeliğini korur.

Fiyatı: 159 TL

Sisley So Intense Eyeliner

Hem kirpikleri uzatır, dolgunlaştırır ve güçlendirir, hem de kirpiklerin direncini ve canlılığını artırır. Aynı zamanda nemlendirilmesine de yardımcı olur.

Fiyatı: 234 TL

Chanel Ligne Graphique 10 Noir

Uzun ömürlü kullanım süresi sayesinde bakışlarının etkisi çevrendekilerin aklında kalıcı bir yer edinecek. Konik fırçasının kolay kullanımı sana birkaç dokunuş ile bambaşka derin bakışlar kazandıracak. Göz makyajın dakikalar içinde yoğun ve parlak bir çizgi elde ettikten sonra tamamlanmış olacak.

Fiyatı: 162 TL

Clinique Pretty Easy Natural To Dramatic Liquid Eyeliner

Tek hamlede mükemmel bir görünüm kazandırır. Clinique Pretty Easy Natural To Dramatic Liquid Eyeliner kalemi ile son derece dramatik olan görünüme kavuşabilirsin.

Fiyatı: 109 TL

Beyaz eyeliner nasıl kullanılır?

Siyahın tahtını sallayan beyaz eyeliner yeni sezonda makyaj çantanın favori ürünü olacak.

6300

Eyeliner çekme yöntemleri

Göz makyajında kusursuz eyeliner görünümü yaratmak istersen, birkaç adımda sağlayabilirsin.

37548

Renkli eyeliner modası

Yeni sezonun renkli eyeliner modası, baharın canlı renklerini gözlerine yansıtacak.

45707

Eyeliner sürme trendleri!

 Son dönemin en popüler kadını Lupita Nyong!o, şık kıyafetleri ve başarılı makyajlarıyla da ön plana çıkıyor.   Lupita Nyong’o’nun makyaj artisti Nick Barose, farklı eyeliner uygulamalarıy

5296