3 adımda bronz göz makyajı

Dumanlı göz makyajında bakır tonlarını denemeye ne dersin?

  • 214PAYLAŞIM
  • 35847OKUMA

Göz makyajım hem doğal olsun hem de gösterişli olsun diyorsan, gözlerine derinlik kazandıracak bronz göz makyajını deneyebilirsin.

1. Adım

Göz makyajına başlamadan önce göz farı bazı kullanmalısın. Göz farı bazı hem kırışıklıklarının kapanmasını sağlar hem de göz makyajının kalıcılığını artırır.

2. Adım

Göz makyajında uygun makyaj fırçası kullanırsan profesyonel sonuç elde edebilirsin. Düz bir far fırçası ile altın bronz göz farını tüm göz kapağına uygula. Ardından kesik uçlu bir fırça yardımıyla bakır tonlarındaki farını gözünün dış kösesine uygulayıp dağıtabilirsin.

3. Adım

Bronz göz makyajında dikkat etmen gereken, farın göz kapağına olabildiğince iyi yerleşmesi ve bir bütün olarak durmasıdır. Tabi bir de kirpiklerini kıvırmayı ve maskara uygulamayı unutmamalısın.

Mor göz makyajı nasıl yapılır?

Mor göz makyajı 2019 yılının yükselen trendleri arasında yer alıyor. Bize bir nebze de olsa 80'leri anımsatan mor göz makyajı, siyah smokey göz makyajını tahtından edeceğe benziyor.

18484

Yaz için renkli rimel önerileri

Günden günde popülerliğini artıran renkli rimel trendi 2017 İlkbahar/ Yaz sezonunda podyumlardan sokak stiline taşınıyor.

38490

Göz rengine göre far seçimi

Göz rengine uygun far seçimi ile gözlerinin güzelliğini ve rengini ortaya çıkarabilir; daha anlamlı bakışlara sahip olabilirsin.

18620

Mavi göz makyajı nasıl yapılır?

Sezonun dikkat çeken trendlerinden mavi göz makyajı ile hem modern hem de şık bir görünüm elde edebilirsin. Özellikle kahverengi gözlüler, esmer ve buğday tenliler bu rengi mutlaka denemeliler.

25095