Yılbaşı için kombin önerileri

Yılbaşında ne giyeceğini karar veremediysen tavsiyelerimizi dikkate alabilirsin.

  • 24PAYLAŞIM
  • 3910OKUMA

Kırmızı olmadan asla…

Yılbaşı gecesi mutlaka kırmızı giymeliyim diyorsan, o zaman kollarını kırmızının cazibesine bırakabilirsin. Stilinde kırmızı tonlarını sıkça kullanan Hailey Baldwin’in kombinlerinden ilham alabilirsin.

İddialı bir parça kullan

Kendall Jenner’ın 2018 yılına damga vurduğu payetli çizmeler yılbaşı gecesi için ilham kaynağı olabilir. Bu tarz bir çizmeyi elbise veya jean bir pantolonla kombinleyebilirsin.

Maksi elbise şıklığı

Yılbaşı gecesini şık bir davette geçireceksen maksi elbise şıklığından yararlanabilirsin. 2018 yılının favori parçalarından olan kadife şıklığını maksi bir elbiseyle birleştirebilirsin.

Rahatlık ve şıklık bir arada

Yılbaşını kendi evinde ya da arkadaşlarının evinde sevdiklerinle beraber kutlayacaksan rahat olduğu kadar dozunda bir şıklık da yakalayabilirsin. Dar bir jean ve payetli bluz eşliğinde yılbaşı ruhunu yansıtabilirsin.

Ofis partisi

Yılbaşı öncesi düzenlenen ofis partilerinde her zamanki ofis stilinden sıyrılabilirsin. Ama farklı bir görünüm yakalamak isterken fazla abartıya kaçmayıp dengeyi yakalamak da önemli. Skinny pantolon üzerine şık bir bluz ya da şifon mini etek üzerine kısa deri ceketle farklı kombinler yaratabilirsin.

Ceket – pantolon ikilisi

Restoran stili için mini elbise ve blazer ceket kombini iyi bir seçim olabilir. Ceketle kombinlemek için parlak kumaştan pantolon da tercih edebilirsin.

Beyaz tişört kombinleri

Kombinlemesi en kolay parça olan beyaz tişörtler, sokak stillerinde rol almaya başladı.

23884

Deri pantolon kombinleri

Kış aylarında başrol oyuncusu olan deri pantolonlar yeni sezonda da en cool kombin seçenekleri ile karşımızda...

2671

Mor renk modası

Moda haftalarında sıkça yer alan mor rengini, sen de günlük stiline uyarlamak istersen modavemoda.com 'un önerilerine göz atabilirsin.

1939

Kareli kumaşlarla kombin önerileri

Kareli kumaşlar, sonbahar /kış sezonunun en gözde baskı trendi olacağa benziyor. Kareli kumaşlarla stilini nasıl tamamlayacağına yönelik öneriler ise modavemoda.com'da...

1785