Ten rengine göre parfüm seçimi

Ten rengine göre parfüm seçimi ile çekiciliğini artırabilirsin.

  • 35PAYLAŞIM
  • 5800OKUMA

Ten rengine göre parfüm seçimi ile çekiciliğini artırabilirsin.

Her şey unutulur ama kokun asla… Kokun bir kez hafızaya kaydedildiğinde unutulması zor, hatırlanması ise kolaydır.

Parfüme hayat veren cildindir. Bu yüzden, bir parfüm çok çarpıcı kokarken diğerinin kokusu soluk gelebilir. Tenine göre parfüm seçimi ile seni yansıtan en iyi kokuyu bul ve hafızalarda sonsuza kadar yer edin!

Sarışınlar

Sarışınsan muhtemelen beyaz tenlisin ve kuru bir cildin var. Cilt tipinde asit oranı düşük olduğu için çiçeksi ve hafif kokuları tercih edebilirsin. Zambak, müge, vanilya, hanımeli gibi kokular cazibeni artırmaya yetecek.

Kumrallar

Kumral bir tene sahipsen kuvvetli baharat kokularını tercih etmelisin. Teninin muhteşem etkisini baharat kokusuyla birleştirdiğinde herkesi baştan çıkarabilirsin.

Esmerler

Hem esmer hem de yağlı bir cildin varsa parfüm teninde daha kalıcı etkiye sahip. Gül ve yasemin ile zenginleştirilmiş oryantal ve egzotik parfümler kendini güvende hissettirecek.

Ten rengine göre parfüm seçerken en fazla üç koku denemelisin. Daha fazla koku denediğinde koku duyun etkisizleşmeye başlar ve yanlış seçim yapabilirsin.

Ten rengine göre bronzer seçimi

Son zamanlarda bronzerlar makyaj çantasının en güçlü adaylarından biri oldu. Hem kontur tekniğinde hem de teni daha sıcak göstermesi nedeniyle en gerekli makyaj malzemeleri arasında yerini aldı.

20524

Parfüm nasıl seçilir?

Parfüm seçimi yapmakta zorlanıyor musun? Tenine hangi kokunun yakışacağından emin değil misin? seçilir? Parfüme dair bilmen gereken her şey modavemoda.com'da...

3227

5 adımda kalıcı parfüm kokusu

Gün boyunca güzel kokmak ve sıktığın parfüm kokusunun kalıcı olması için aşağıdaki önerileri uygulayabilirsin.

20335

Yaz mevsimi için parfüm önerileri

Yaz mevsimi yaklaşıyor, yenilenmeye parfümünden başlayabilirsin.

26632