Staja ve işe giderken ne giyilir?

Yaz stajları kızlar için ayrı bir önem taşır. ‘Ne giyeceğim?’ derdi staj başlamadan günler önce kızları düşündürür. Aslında yaz stajı boyunca harika görünmek için gardırobunuzda belli parçaları bulundurmanız yeterli. Ofis için gardırobunuza eklemeniz gereken kilit parçalar sayesinde profesyonel, farklı ve şık görüneceksiniz. Ofiste derli toplu ve dokuma kumaşlar giymeye özen göstermeli. Sadece nerede çalışacağınızı önemsemeden […]

  • 26PAYLAŞIM
  • 4309OKUMA

Yaz stajları kızlar için ayrı bir önem taşır. ‘Ne giyeceğim?’ derdi staj başlamadan günler önce kızları düşündürür. Aslında yaz stajı boyunca harika görünmek için gardırobunuzda belli parçaları bulundurmanız yeterli.

Ofis için gardırobunuza eklemeniz gereken kilit parçalar sayesinde profesyonel, farklı ve şık görüneceksiniz. Ofiste derli toplu ve dokuma kumaşlar giymeye özen göstermeli.

Sadece nerede çalışacağınızı önemsemeden daha profesyonel görünmeye çalışın.

ELMAELMA’nın sizin için seçtiği anahtar parçaları görünce ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Kalem Etek Kullanmanın 4 Yolu

Geçtiğimiz birkaç sezonu kot, spor sweatshirt’ler ve blazer’lar domine etmişti. Şimdi bu trendlerin yanına tüm cool’luğuyla yepyeni bir parça daha ekleniyor: Kalem etekler.

4942

Ofis stilinde jean giymenin 5 yolu

Jean kombinleri gece gündüz ayırt etmeksizin günün her saatinde imdadımıza koşuyor. Üstelik ofis kombinlerinde de çaba sarf edilmemiş cool bir stilin anahtarı olarak karşımıza çıkıyor.

4718