Oturma odalarına şık ve işlevsel tv üniteleri ekleyin!

Gününüzün büyük bir kısmını geçirdiğiniz salon & oturma odalarına ufak dokunuşlar ile daha şık ve konformist bir görünüm eklemek sizin elinizde!   Sürükleyici bir film ya da heyecanlı bir maç izlerken rahatlığın yanı sıra dekorasyonunuzun göze hitap etmesi, keyifli ve kaliteli bir zaman geçirmeniz için önemli bir noktaya sahip. TV üniteleri, dekoratif ve işlevsel duruşları […]

  • 40PAYLAŞIM
  • 6573OKUMA

Gününüzün büyük bir kısmını geçirdiğiniz salon & oturma odalarına ufak dokunuşlar ile daha şık ve konformist bir görünüm eklemek sizin elinizde!

 

Sürükleyici bir film ya da heyecanlı bir maç izlerken rahatlığın yanı sıra dekorasyonunuzun göze hitap etmesi, keyifli ve kaliteli bir zaman geçirmeniz için önemli bir noktaya sahip.

TV üniteleri, dekoratif ve işlevsel duruşları ile bu görevi en iyi şekilde üstlenen mobilyalardan biri olarak dekorasyonlardaki yerini alıyor.  Ahşap, mdf, krom ve masif gibi materyalleri en özgün ve kullanışlı modelleriyle harmanlayan TV sehpaları, yaşam alanlarınıza adeta zengin bir görünüm eklerken, karmaşık bir dekorasyondan sıyrılmanızı sağlıyor.

TV ünitelerini oturma odalarınızda konumlandırırken, ufak tüyolarla dekorasyonlarınıza olduğundan farklı bir hava katabilirsiniz. Özellikle dar alanlar için açık renklerde duvara asılan ve bol raflı tasarımları ile öne çıkan TV üniteleri, bu bölümlerinizi daha geniş gösterecektir ve raflı modeli sayesinde; kitap, dekoratif biblo gibi objelerinizi şık bir şekilde dekorasyonlarınızda sergilemenize yardımcı olacaktır.