Olivia Palermo’ın Stilleri

 Birçoğumuz sosyal medyada Olivia Palermo’nun kombinlerini takip edip o neyi nasıl giyiyor diye bakıyoruz. Olivia Palermo her zaman kaliteli görünmeyi başaran gerçilave bir stil ikonu.  The City’de yer aldıktan sonra medyanın ilgisini çeken Palermo, varlıklı bir aileden geliyor. Olivia Palermo’nun sosyal statüsü muhteşem moda zevkini açıklıyor.  Olivia Palermo’nunki kadar kabarık bir abnka hesabınız olmasa da […]

  • 21PAYLAŞIM
  • 3504OKUMA

 Birçoğumuz sosyal medyada Olivia Palermo’nun kombinlerini takip edip o neyi nasıl giyiyor diye bakıyoruz. Olivia Palermo her zaman kaliteli görünmeyi başaran gerçilave bir stil ikonu. 

The City’de yer aldıktan sonra medyanın ilgisini çeken Palermo, varlıklı bir aileden geliyor. Olivia Palermo’nun sosyal statüsü muhteşem moda zevkini açıklıyor. 

Olivia Palermo’nunki kadar kabarık bir abnka hesabınız olmasa da onun stilinden örnek alabilir ve benzer kombinleri kendiniz deneyebilirsiniz.
Günlük şıklık

Olivia Palrmo’nın en iyi stillerinden biri tüm kombinleri arasındaki en basiti. 

Genellikle şık zengin dokular, desenler ve kürklerle görmeye alışık olduğumuz Palermo, bu ombininde karşımıza ferah bir görünümle çıkıyor. 

Eskitilmiş jean, feminen ak bluz ve bağcıklı seksi kırmızı ayakkabılar bir araya gelince muhteşem bir stil oluşturmuş.

Retro parltılar

Olivia Palermo bu kıyafetiyle 1960’lı yılların Hollywood yıldızlarını andırıyor. Bu elbise Palermo’dan başka kimseye bu kadar yakışamaz!

Siyah ipek şurtlu tulumu, siyah blazer ceketi ve siyah ince topuklu ayakkabılarıyla Olivia Palermo nefes kesici görünüyor. 

Palermo’nun klasik siyah Loubutin ayakkabıları ve düz siyah clutch çantası bu görünümü en iyi tamamlayan aksesuarlar.

Fotoğraf çekimi

Bu stil magazin dergilerinden fırlamış gibi görünüyor. 

Olivia Palermo, gösterişli ve lüks kıyafetlerinin zıttı bir görünüm sergileyen eskitilmiş jeanlerini çabasız bir şekilde giyiyor. 

İpek gömlek ve gösterişli kolyenin kürkle mükemmel uyumu eskitilmiş jean ve kürkle birleşiyor.

ak şıklık

Sanki bu güneş gözlükleri onun için özel olarak tasarlanmış! 

Olivia Palermo’nun bu yazlık stili gerçekten harika. Kemerli, asimetrik etekli bu elbise şıklığıyla başımızı döndürüyor.

Üstelik birbiriyle tezat yaratan kolyeler ve muhteşem bağcıklı botlarla Olivia Palermo aksesuar seçiminde ne kadar usta olduğunu kanıtlıyor.

Botanik şıklık

 Bahar sezonunda giyilecek en güzel parçalar tabii ki çiçilave desenli olanlar. Olivia Palermo, çiçilave desenli pantolonlara kendi imzasını atıyor ve onları leopar desenli topuklu ayakkabılarla kombinliyor.

 Çiçilave ve leopar desenlerinin birlikte kullanılması nerdeyse düşünülemez! fakat Palermo bunu ustalıkla başarıyor. Çiçekli pantolon, etekleri tüylü siyah ceket ve leopar desenli topuklular Olivia Palermo’nun moda konusunda ne kadar cesaretli olduğun en iyi kanıtı.

Denizci cazibesi

Palermo muhteşem bacaklarını dikişli şort ve bir blazer ile sergilitor. 

Mavi ak çizgili bluzu kıyafete denizci havası eklıyor. 

Bebek mavisi topuklularla birleşen denizci çizgileri Palermo’nun enteresan kombinlerinden birine imza atıyor.