Kim Kardashian’ın Güzellik Sırları

Dramatik Kirpikler  Kirpiklerinizi güzelleştirmek için kirpik kıvırıcı aletleri, volüm veren maskaraları ve takma kirpikleri kullanabilirsiniz. Aktarlardan kolayca bulabileceğiniz badem yağıyla kirpiklerinize bakım yapabilirsiniz.   Badem yağını makyajınızı temizledikten sonra bir kulak çöpü yardımıyla kirpiklerinize sürün. Badem yağı kirpiklerinizi beslerken daha gür ve güzel olmalarını sağlayacak. Yüz kontürü Kim Kardashian daha önce instagram hesabından makyaj yaptırdığı sırada […]

  • 20PAYLAŞIM
  • 3252OKUMA

Dramatik Kirpikler

 Kirpiklerinizi güzelleştirmek için kirpik kıvırıcı aletleri, volüm veren maskaraları ve takma kirpikleri kullanabilirsiniz.
Aktarlardan kolayca bulabileceğiniz badem yağıyla kirpiklerinize bakım yapabilirsiniz. 

 Badem yağını makyajınızı temizledikten sonra bir kulak çöpü yardımıyla kirpiklerinize sürün. Badem yağı kirpiklerinizi beslerken daha gür ve güzel olmalarını sağlayacak.

Yüz kontürü

Kim Kardashian daha önce instagram hesabından makyaj yaptırdığı sırada birkaç kare fotoğrafını takipçileriyle paylaşmıştı. 

Kardashian makyajının en belirgin özelliği olan yüz kontürünü mutlaka denemelisiniz. Bu sayede elmacık kemikleriniz , gözleriniz ve dudaklarınız ortaya çıkacak.

Kendi ten renginize uygun fondöten, pudra , kapatıcı ve aydınlatıcı malzemeleri kullanarak siz de kolaylıkla yüzünüze kontür uygulayabilirsiniz.

Burnun kenarlarını ve yanak oyuklarınızı aydınlatın. Yanaklarınızın tepe noktasına ışıltı ekleyin ve yansımasını sağlayın. İşte bu kadar basit!

Seksi dudaklar

Kim Kardashian’ın ünlü kıvrımlarına muhteşem dudakları da dahil.

 Dolgun dudaklarınız olmasa da, sahip olduğunuz dudak biçimini süsleyebilirsiniz. Öncelikle en basit yöntemi, yani dudak kalemiyle dudaklarınızı çerçevelemeyi deneyin. 

Bunun için ten rengi ya da rujunuzun renginde bir kalem kullanabilirsiniz. Dudaklarınızı, dudak çizginizin üzerinden kalemle geçerek belirginleştirin. 

Bu yöntemin yanında dudak dolgunlaştırıcı ruj ve parlatıcılar da kullanabileceğiniz ürünler arasında.

Bronz ten

Mevsimin değişmesi Kim Kardashian için hiçbir şeyi değiştirmiyor. ak giymekten vazgeçmeyen Kim, bembeyaz kıyafetlerin içinde asla solgun görünmüyor.

Kim Kardashian kadar sık tatile gidemeseniz de, aynı bronzluğa bir şişeyle sahip olabileceğinizi unutmayın! 

Bronzlaştırıcı losyonlar ışıltılı bronzluğun anahtarı. Kozmetik marketlerinde ve parfümerilerde jel, köpük sprey ve mendil bronzlaştırıcıları bulup kolayca uygulayabilirsiniz. Yalnız kremlerinizi nasıl sürdüğünüze dikkat edin aksi halde cildinizde dalgalı ya da benekli bir görünüm oluşabilir.

Parıltılı saçlar

Kardashian cilt bakımına özen gösterirken saçlarını da ihmal etmiyor. 

Saç rengi ve modeliyle sıksık oynayan Kim Kardashian’ın parlak ve yumuşacık saçlarının sırrı haftada bir uyguladığı nem maskesi.

Saçlarınızın sürekli ışıltılı ve yumuşacık olması için saçlarınıza bakım yapmayı ihmal etmeyin. 

Şampuan markalarının saç bakım maskelerinden ya da aktardan aldığınız malzemelerle evde kendiniz saç maskenizi hazırlayabilirsiniz. Saç maskenizi haftada bir ya da iki defa uygulamanız yeterl

Buğulu gözler

Bir güzellik videosunda Kim Kardashian markete, havuza ya da kırmızı halı gecesine de gitse aynı buğulu makyajı yaptığını söylüyor.

Sansasyon kraliçesinin gri, kahverengi ve bronz tonlarda uyguladığı kedi gözü biçimli göz makyajı tek başına bir güzellik fenomeni!

Siz de Kardashian stili buğulu gözlere sahip olabilirsiniz. Bir far fırçası ve üçlü far paleti alın. Far paletindeki açık rengi göz pınarınızın çevresine, orta koyuluktaki farı göz kapağınızın tam üstüne uygulayın. 

En koyu renkli farla gözünüzün dışına doğru kedi gözü şekli oluşturun. Alt kirpik diplerinize de biraz far uyguladıktan sonra gizemli ve buğulu bakışlara sahip olacaksınız!

İnstagram makyajı!

 Kim Kardashian’ın başarısı popüler güzelin sosyal medyada ne kadar aktif olduğuna bağlı. Bu nedenle Kim Kardashian makyajı bittiğinde asla parlamayan ve yağlanmayan bir cildi olduğundan emin olmak istiyor.

Kameralara güzel görünmek isteyen yıldız, cildinin parlamaması için büyük özen gösteriyor. Siz de makyajınızı sabitleyici pudralarla sonlandırabilirsiniz.