Kenan Işık’tan Bir iyi bir kötü haber

 Geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisine 13 gündür devam edilen Kenan Işık’ın tomografi ve beyin MR’ı çekildi.Doktorlar tetkiklerin sonuçlarını Işık’ın eşi Beril Işık ve kardeşi Cengiz Işık ile paylaştı.  Beril Işık doktorların yaptıkları değerlendirmenin umut verici olduğunu ifade ederek, “Doktorlar olumlu noktaya gelindiğini söylediler. Durumun stabil olduğunu ortaya çıkan bulgularda beyinde herhangi bir komplikasyonun olmadığını ifade […]

  • 23PAYLAŞIM
  • 3777OKUMA

 Geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisine 13 gündür devam edilen Kenan Işık’ın tomografi ve beyin MR’ı çekildi.Doktorlar tetkiklerin sonuçlarını Işık’ın eşi Beril Işık ve kardeşi Cengiz Işık ile paylaştı.

 Beril Işık doktorların yaptıkları değerlendirmenin umut verici olduğunu ifade ederek, “Doktorlar olumlu noktaya gelindiğini söylediler. Durumun stabil olduğunu ortaya çıkan bulgularda beyinde herhangi bir komplikasyonun olmadığını ifade ettiler. Bu aşamadan sonra beynin kendi haline bırakılarak gelişmeleri takip etme yoluna gideceklerini belirttiler. Beynin dış dünya ile bağlantısının kesilip yani uyutulma sürecinin devamı ile birlikte yol haritasının belirlenmesi için bundan sonra ortaya çıkacak klinik bulguların takip edileceğini vurguladılar” dedi.