ilkbahar için güzellik malzemeleri

 Baharın gelmesiyle birlikte bütün kış şikayet ettiğimiz soğuklardan kurtulduk! Soğuktan çatlayan dudaklar, kuruyan ciltten ve çatlayan ellerle ilgili bir şikayetimiz kalmasa da yeni mevsime yeni şikayetler yavaş yavaş ekleniyor. Şimdi havalar ısınmaya başlıyor ve artık solgun cildimiz, sıcak havalardaki terleme , bahar yağmurları ve nemle ilgili endişelenmemiz gereken şeyler var! Sıcak havalarda elektriklenen saçlarınızla mücadeleye […]

  • 21PAYLAŞIM
  • 3476OKUMA

 Baharın gelmesiyle birlikte bütün kış şikayet ettiğimiz soğuklardan kurtulduk! Soğuktan çatlayan dudaklar, kuruyan ciltten ve çatlayan ellerle ilgili bir şikayetimiz kalmasa da yeni mevsime yeni şikayetler yavaş yavaş ekleniyor.

Şimdi havalar ısınmaya başlıyor ve artık solgun cildimiz, sıcak havalardaki terleme , bahar yağmurları ve nemle ilgili endişelenmemiz gereken şeyler var!

Sıcak havalarda elektriklenen saçlarınızla mücadeleye hazır mısınız? Tam kendinizi muhteşem hiseederken daha yarım saat önce makyaj yapmışken aynaya bakıp nasıl eridiğinizi görmeyi özlediniz mi?

 Sizler için sıcak bahar günlerinde makyaj çantanızda mutlaka bulundurmanız gereken güzellik ürünlerini araştırdık!
İşte küçük bir listesi…

Yağlanma önleyici mendiller

Kozmetik marketlerinde kolaylıkla bulabileceğiniz bu mendiller cildinizdeki yağlanmayı kontrol etmeniz ve kötü görünümü önlemeniz için çok önemli.

Sıcak hava ve nemden dolayı cildiniz normalde ürettiğinden daha fazla yağ üretip kötü bir görünüm sergileyebilir.

Bunu önlemek için yağ kontrolü sağlayan bu pratik mendilleri her zaman yanınızda taşımanızı öneriyoruz!

Bronzlaştırıcılar

Uzun pantolonların, jeanlerin ve külotlu çorapların altına 4 ay profesyonellikle sakladığınız bembeyaz bacaklarınızı bronzlaştırın. 

 Baharın güzel günlerinde arkadaşlarınızla ya da sevgilinizle gideceğiniz küçük tatiller için hazırlıklı olun. ak bacaklarınızla bikini ya da mini etek giymek istemezsiniz!

Bunun için bronzlaştırıcı ürünler mükemmel bir çözüm. Jel, sprey, köpük gibi çeşitlerinin olduğu gibi uygulaması pratik bronzlaştırıcı mendiller de mevcut.

Vücut makyajı

Mini etek giydiniz fakat bacaklarınız ölü gibi mi görünüyor? Sakın endişelenmeyin! Vücut makyajı için birçok ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vücudunuza renk ve ışıltı veren nemlendirici kremler, vücut simleri ve ışıltılı losyonlar mini eteklerle ilk tercihiniz olmalı!

Dudak makyajı

Dudak makyajınız için ruj ya da parlatıcı kullanmak yerine ikisinin karışımı olan Hybrid Gloss ürünleri tavsiye ediyoruz. 

Bu kalem rujlar parlatıcı ve rujların pratik ve kolay bozulmayan bir karışımı!

Anti-frizz saç spreyi

Saç elektriklenmesi en sinir bozucu saç sorunlarından. Sıcak havalar ve güneş saçlarınızın elektriklenmesine neden olabilir. 

Bu durumu önlemek için saçınızın elektriklenmesini önleyecek saç ürünleri kullanabilirsiniz. 

En pratik ürünlerden biri yanınızda taşıyabileceğiniz ve saçı durulamaya gerek olmayan saç spreyleri.

Makyaj sabitleyici

Makyaj sabitleyici spreyler yazın sıcak günlerinde hayatımızı kurtarıyor!

Bahar makyajınızda fondöten, göz kalemi ya da pudra kullanıyorsanız makyajınızın yerli yerinde durmasını beklemeyin. 

Aynaya baktığınızda göz kaleminizin aktığını, fondöteninizin de cildinizde belirli bölgelerde kalmış olduğunu göreceksiniz.

Bunu engellemek için makyaj sabitleyici spreyleri kullanabilirsiniz. Bu spreyden sıkıp bir saat sonra aynaya baktığınızda makyajınız tazeliğini koruyor olacak.

Plaj dalgaları

Baharın yağmurlu günlerinde ıslanan saçlarınız sizi üzmesin. Deniz tuzu spreyleri saçlarınız için mükemmel.

Yağmur suyuyla ıslanmış saçınıza uygulayın ve alinizle düzeltin. İşte bu kadar. Gün boyunca harika plaj dalgalarına sahip olacaksınız!

Burcunuza Uygun Makyaj Hangisi?

Hayatımızın her evresini etkileyen burçlar, güzelliğin en önemli tamamlayıcısı olan makyajda da kendini gösteriyor… Güzellik uzmanları her zaman kadınları kişilikleri, yüz tipleri ve bulunduklar

5663

2014 İlkbahar makyaj modelleri

 Doğanın uyanışıyla birlikte biz de biraz değişiklik yapmak istiyoruz. Sizin de içinizden baharı daha iç açıcı bir görünümle kucaklamak gelmiyor mu? Aslına bakarsanız ilkbahar makyajının temeli, natür

3168