Eski Sevgilinizi Unutturacak 7 Öneri

Ayrılıkla yüz yüze gelmek hiç kolay bir durum değil. Ancak bu süreci yıpratıcı hale getirmeden, sakin ve en az hasarlı bir şekilde geçirmek de mümkün. Ayrılığı en kolay şekilde atlatmanıza yardımcı olacak önerileri sizin için yazdık. İşte, eski sevgilinizi unutmanıza yardımcı olacak 7 tüyo… İçinizi dökün Ayrılık sonrası tüm üzüntünüzü içinize atmak yerine bunları yakınlarınızla […]

  • 21PAYLAŞIM
  • 3514OKUMA

Ayrılıkla yüz yüze gelmek hiç kolay bir durum değil. Ancak bu süreci yıpratıcı hale getirmeden, sakin ve en az hasarlı bir şekilde geçirmek de mümkün.

Ayrılığı en kolay şekilde atlatmanıza yardımcı olacak önerileri sizin için yazdık.

İşte, eski sevgilinizi unutmanıza yardımcı olacak 7 tüyo…

İçinizi dökün

Ayrılık sonrası tüm üzüntünüzü içinize atmak yerine bunları yakınlarınızla paylaşın. İçinizde biriken duyguları anlattıkça stresten uzaklaştığınızın ve rahatladığınızın farkına varacaksınız. Unutmayın, en yakınlarımız bu tip durumlar için her zaman yanımızda!

Spor yapın

Ayrılığın üzerinizde yarattığı ağır stresli süreci spor yaparak hafifletebilirsiniz. Fit bir vücuda sahip olurken stresten de tamamen arınmış olursunuz. Eğer ağır tempolu sporlardan hoşlanmıyorsanız yoga derslerine katılarak ruhunuzu olumsuz düşüncelerden arındırabilirsiniz.

Bir liste yapın

Eski sevgilinizi neden hayatınızdan çıkarmanız gerektiğini ve size yaşattığı olumsuz şeyleri gözünüzün önüne getirin ve bir liste yapın. Bu listeyi yaparken tamamen gerçekçi olun. Listeyi yazmayı bitirdiğinizde göreceğiniz sebepler onu unutmanız için daha bilinçli davranmanıza yardımcı olacaktır.

Yeni birileriyle takılın

Ayrılık sonrası zamanınızın çoğunu eski sevgilinizi düşünerek geçirmek yerine farklı ortamlara katılın ve yeni insanlarla takılmaya başlayın. Tamamen yepyeni bir ilişkiye başlayın demiyoruz. Ancak yeni birileriyle takılmaya başladığınızda denizde daha çok balık olduğunun farkına varacaksınız!

Tatile çıkın

Mali durumunuz ve çalışma koşullarınız el veriyorsa, küçük bir tatile çıkmayı deneyebilirsiniz. Rahatlamak ve tüm sıkıntılardan arınmak için huzur dolu bir kafa tatili size iyi gelecektir.

Anıları ortadan kaldırın

Eski sevgilinizi gerçekten unutmak istiyorsanız, işe ilk olarak onu hatırlatan şeyleri ortadan kaldırmakla başlayabilirsiniz. Cep telefonu numarasını silin, sizde kalan eşyalarını atın, özel anıların olduğu fotoğraf albümlerini ortadan kaldırın. Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarından da onu takip etmeyi bırakın. Kısacası onu hatırlatan her şeyi gözünüzün önünden yok edin.

Görünüşünüzü yenileyin

Ayrılığın ardından yepyeni bir hayatın kapıları sizin için açılacak. Bu döneme daha mutlu başlamak için yeniliğe ilk olarak kendinizden başlayın. Uzun süredir aynı model kullandığınız saçlarınızı farklı bir modelde kestirin ya da rengini değiştirin. Kendinize odaklanın ve iyi hissedene kadar küçük değişikliklerden yardım alın.

Her Öğünden 100 Kalori Azaltmanın 15 Yolu

Günde 300 kalori azaltmak haftada 2100 kalori azaltmak demektir. Bu da fark etmeden ayda 1 kilogram kaybetmek..

6853

Cildi Güzelleştiren 8 Yiyecek

Beslenme uzmanı Dana James’in cildi güzelleştirecek yiyecek önerileri var.

5065

Karın Bölgesini Saklayan Moda Hileleri

KARIN BÖLGESİNİ SAKLAYAN MODA HİLELERİ - Ne yaparsanız yapın göbek yağlarınızdan kurtulamıyor ve bu durum kıyafetlerinizi de etkiliyorsa bize kulak verin.

6181

Bahar İçin En Trend 10 Stil Tüyosu

BAHAR İÇİN EN TREND 10 STİL TÜYOSU - Gardırobunuzu bahara hazırlarken yeni olarak ne yapabiliriz İşte size en trend 10 stil tüyosunu veriyoruz..

8435