Elidor Miss Turkey 2014

Elidor Miss Turkey 2014; Star’ın düzenlediği Elidor Miss Turkey 2014 Güzellik Yarışması’nda AMİNE GÜLŞE Türkiye’nin yeni güzellik kraliçesi oldu. Kadinay.Net farkı ile bu özel gecede yaşananları sizlerle buluşturuyoruz. Elidor Miss Turkey 2014.. AMİNE GÜLŞE birinci DİLAN ÇİÇilave DENİZ ikinci,   AYBÜKE PUSAT üçüncü, GİZEM KOÇAK  ise jüri tarafından dördüncü güzel olarak ilan edildi. Sahne şovları, dekoru ve ışığıyla görsel […]

  • 22PAYLAŞIM
  • 3581OKUMA

Elidor Miss Turkey 2014; Star’ın düzenlediği Elidor Miss Turkey 2014 Güzellik Yarışması’nda AMİNE GÜLŞE Türkiye’nin yeni güzellik kraliçesi oldu. Kadinay.Net farkı ile bu özel gecede yaşananları sizlerle buluşturuyoruz.

Elidor Miss Turkey 2014..

AMİNE GÜLŞE birinci DİLAN ÇİÇilave DENİZ ikinci,   AYBÜKE PUSAT üçüncü, GİZEM KOÇAK  ise jüri tarafından dördüncü güzel olarak ilan edildi.

Sahne şovları, dekoru ve ışığıyla görsel bir şölene dönüşen gecede superstar Ajda Pekkan ve Murat Dalkılıç sahne aldı.  Gecenin sunuculuğunu ise Yasemin Allen ile  Kadir Doğulu üstlendi.

Yarışmanın Büyük Jurisi Nebahat Çehre (Oyuncu) Selen Soyder (Oyuncu) Ahu Yağtu (Sunucu) Yıldırım Mayruk (Modacı) Hıncal Uluç (Gazeteci) Marc Mathieu (Unilever Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı) Can Sandıkçıoğlu (Miss Turkey Organizasyon Başkanı) Tülin Şahin (Top model, sunucu) Nuri Soysal (Estetisyen) İlk Dört Türkiye’yi Temsil Edecek Binlerce güzel kız arasından sıyrılarak birinci gelen güzel AMİNE GÜLŞE  ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci güzel DİLAN ÇİÇilave DENİZ, Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel AYBÜKE PUSAT ise Miss Earth’de temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzelimiz GİZEM KOÇAK ise ülkemizi Miss International yarışmasında temsil edecek. Finalin Görülmeyen Kahramanları Her yıl güzeller kadar konuşulan gecenin kostümlerini modacı Raşit Bağzıbağlı hazırladı. Koreografi ise Yasin Soy’a ait. Elidor’un uzman ekibinden Kemal Baykar ve ekibi kızların saç ve makyajlarını yaptı. Mayo ve kaftanlar Koton imzasını taşırken, takıları Boybeyi sağladı.