Dekorasyonda gri şıklığını tercih edin

Dekorasyonda gri şıklığını tercih edin, Ev dekorasyonunda canlı renklerle kullanacağınız gri tonları

  • 25PAYLAŞIM
  • 4099OKUMA

Son dönemlerde ev dekorasyonunda farklı malzemelerin nötr ve durgun tonlarla harmanlanması yükselen trendlerden biri olarak göze çarpıyor.

Sakin tonlar dinlenmeye yardımcı olur

Cıvıl cıvıl renklerde bohem dekorasyonlarının her yerde görülmesine rağmen dinlenmenize yardımcı olacak bu sakin tonlar, mekanlarının havasını değiştirerek daha cool görünmesini sağlar.

Gri ile mekanlara prestij kazandırın

Dekorasyonda kullanılan gri tonları, yüksek ve geniş mekanlara prestij kazandırmanın en güzel yolu. Bol ışık alan ofis ortamlarında, koyu tonları cesurca kullanmak ofisi daha güzel gösterir.

Renklerin etkisini kuvvetlendirebilirsiniz

Daha canlı tonlarda ufak detaylar kullanarak, bu renklerin etkisini kuvvetlendirebilirsiniz. Evinizdeki kaosu dindirmek ve rahatlamak istediğiniz köşelerde, gri yastıklar, koltuk örtüleri, battaniyeler kullanmak çok işe yarayabilir.

KAYNAK :

Her Öğünden 100 Kalori Azaltmanın 15 Yolu

Günde 300 kalori azaltmak haftada 2100 kalori azaltmak demektir. Bu da fark etmeden ayda 1 kilogram kaybetmek..

6853

Cildi Güzelleştiren 8 Yiyecek

Beslenme uzmanı Dana James’in cildi güzelleştirecek yiyecek önerileri var.

5061

Karın Bölgesini Saklayan Moda Hileleri

KARIN BÖLGESİNİ SAKLAYAN MODA HİLELERİ - Ne yaparsanız yapın göbek yağlarınızdan kurtulamıyor ve bu durum kıyafetlerinizi de etkiliyorsa bize kulak verin.

6178

Bahar İçin En Trend 10 Stil Tüyosu

BAHAR İÇİN EN TREND 10 STİL TÜYOSU - Gardırobunuzu bahara hazırlarken yeni olarak ne yapabiliriz İşte size en trend 10 stil tüyosunu veriyoruz..

8432