Bahar İçin En Trend 10 Stil Tüyosu

BAHAR İÇİN EN TREND 10 STİL TÜYOSU - Gardırobunuzu bahara hazırlarken yeni olarak ne yapabiliriz İşte size en trend 10 stil tüyosunu veriyoruz..

Bahar mevsimi kapımızı çaldı. Kışın kasvetli havasından yavaş yavaş sıyrılıyoruz. Haliyle bu durum gardıroplarımıza da yansıyor… Markalar bahar koleksiyonlarını bir bir moda severlerin beğenisine sunuyor, neredeyse her hafta ürünler yenileniyor.
Peki gardırobunuzu bahara hazırlarken yeni olarak ne yapabiliriz? İşte size en trend 10 stil tüyosunu veriyoruz.

1. Pliseli Uzun Etekler

Özellikle soft tonlardaki pliseli eteklere bir göz atın. Bu bahar hatta yaz mevsimi de dahil olmak üzere çokça göreceğimiz etekleri kombinlemek de oldukça zevkli.

2. Metal Trendi

Gerek silver gerek gold tonlardaki metalik her şey çok moda! Ayakkabıdan çantaya, etekten trençkota her şey! E tabii moda olayım derken uzaylıya benzeyenler de var. Aman dikkat edin baştan ayağı metalik giyinmeyin. Az, özdür

3. Meyveler Gardıroba

Evet, yanlış okumadınız. Bu sezon kirazından limonuna, elmasından ananasına lezzetli meyveler desen halleri ile gardırobumuza hızlıca giriş yapıyor. Oldukça fresh görüneceğiniz kombinler yapmak için gardırobunuza bir parça eklemeniz yeterli.

4. Sneaker Çılgınlığı

Evet, yeni bir trend değil ama gittikçe ivme kazanıyor bu spor ayakkabılar. Her yere giderken giyebildiğiniz gibi oldukça da havalı bir görüntüye sahip oluyorsunuz. Üstelik isterseniz rengarenk giyin, isterseniz beyazdan şaşmayın. Bu sezon önü metal spor ayakkabılar yok satıyor, bizden söylemesi…

5. Pamuklu Şallar

“Pamuklu Şalları Kullanma Klavuzu” Yazımızda uzunca bahsetmiştik. Bu bahar mutlaka pamuklu şalları denemelisiniz. Rahatlığına alışmanız uzun sürmeyecek.

6. Sırt Çantaları

Birbirinden güzel rengarenk deri sırt çantaları kol çantalarının tahtına göz dikiyor. Özellikle bahara uygun pembe, mint ve ekru renklerdeki çantalara bir şans verin kollarınız özgürleşsin!

7. Feraceler

Tabii ki de havaların ısınması feracelerin yeniden gündeme gelmesiyle eş zamanlı oluyor. İsterseniz kristal taşlı, isterseniz güpürlü, isterseniz de sade feraceler ile her zaman şık olabilirsiniz. Peki sadece şık olmak istediğinizde mi giyebilirsiniz? Elbette ki hayır. Spor ayakkabılarla tamamlandığında da oldukça enerjik bir hava yakalıyorsunuz.

8. Eşarplar Çiçek Açtı

O güzelim çiçek desenleri eşarpları bu sezon da süslüyor. Size tavsiyemiz çiçek desenli bir eşarp satın almak istiyorsanız karmakarışık modeller yerine eşarbın uç kısımlarında desen olan modelleri tercih etmeniz. Böylelikle eşarbı katladığınızda yüzünüze gelen kısım düz renk, arkanızda kalan kısımda çiçekler olacaktır.

9. Şimdi Renklenin

Her ne kadar soft renklerden örnek versek de cıvıl cıvıl bahar/yaz renklerini de kullanın. Birbiri arasında karıştırabileceğiniz uyumlu renkler dışında zıt renklere de yönelmelisiniz.

10. Gözlük Seçimi

Gözlük seçimi elbette göründüğü kadar kolay değildir. Büyük gözlükleri pek çok insan seviyor fakat takabilen oldukça az. Büyük gözlükleri küçük yüze sahip minyon kadınlar taktığında sivrisinek görüntüsü ortaya çıkıyor. Ya da minik gözlükleri büyük yüze sahip kadınlar taktığında emanet gibi duruyor. Bu yanılgıya düşmemek için gözlüğünüzü iyi geçin.

Yazı: Munise Boz

Kaynak: https://www.yesiltopuklar.com

KAYNAK :

Karın bölgesini gizleyen 5 stil hilesi

Havaların ısınmasıyla birlikte kıyafetler de inceliyor ve karın bölgesi yağları kendini göstermeye başlıyor.

17091

Yaşlı gösteren 8 stil hatası

Moda trendlerine uyum sağlarken kendini daha yaşlı gösteriyor olabilirsin. İşte yaşlı görünmene neden olan stil hataları...

5366

Her Öğünden 100 Kalori Azaltmanın 15 Yolu

Günde 300 kalori azaltmak haftada 2100 kalori azaltmak demektir. Bu da fark etmeden ayda 1 kilogram kaybetmek..

6853

Cildi Güzelleştiren 8 Yiyecek

Beslenme uzmanı Dana James’in cildi güzelleştirecek yiyecek önerileri var.

5061