4 kolay saç trendi

Yeni sezonda moda olacak kolay saç trendlerini senin için listeledik. Zahmetsizce uygulanan bu saç modelleri ile hem sokak modasının nabzını tutacak hem de vakit kaybetmeden hazır olacaksın.

  • 35PAYLAŞIM
  • 5856OKUMA

At kuyruğu

Bu sezonun yükselen trendi ensede toplanmış at kuyruğu modelleri… Gevşek ya da sıkı hangisini tercih edeceğin ise sana kalmış. At kuyruğu modellerini denemeden önce saçına kuru şampuan uygularsan kolay şekil almasına yardımcı olursun.

Salaş Dalgalar

Sıkı dalgaların yerini bu sene salaş dalgalı saç modelleri alıyor. Saçında daha hacimli ve belirsiz dalgalar yaratmak istiyorsan, saçı ıslak göstermeden sabitleyen bir saç spreyi kullanabilirsin.

Örgüler

Saçlarında örgü modellerini uygularken yaratıcılığını kullanabilirsin. Örgü modellerini dalgalı saçlarla ya da at kuyruğuyla kombine edebilirsin. Öncesinde saçlarına bir bakım kremi uygularsan kopmadan, kırılmadan, daha esnek bir biçimde örebilirsin.

Islak Görünüm

Geçen sezon ortalığı kasıp kavuran ıslak saç trendi bu sene de karşımıza çıkıyor. Islak saç trendini uygulamak için saçlarının ıslak görünmesini sağlayacak bir yağ veya bakım kremi tercih edebilirsin.

4 adımda saçlarda su dalgası

Yaz aylarında saçlarında seksi dalgalar istiyorsan, modası asla geçmeyen su dalgalarını deneyebilirsin.

33954

Bronde saç trendi

Herkesin konuştuğu bronde saç trendini sen de denemek istersen, modavemoda.com'un önerilerine göz atabilirsin.

8323

2018 Kış saç trendleri

2018 Kış saç trendlerini senin için listeledik.

5387

2018 saç trendleri

2018'de saç trendleri hiç olmadığı kadar abartılı, eğlenceli ve gösterişli olacak. Pembe saçlardan ilginç saç aksesuarlarına kadar yeni yılın saç trendlerini senin için derledik.

5621