2017’de Öne Çıkan 5 Trend

Yeni yılın gelişiyle beraber acaba neler trend, hangi renkler, hangi makyaj stilleri 2017 yılında size daha çok yakışacak, hep birlikte inceleyelim.

  • 33PAYLAŞIM
  • 5467OKUMA

Koyu Renklerden Korkma!

Bu yılın trendlerinin başında koyu tonlara sahip rujların olduğunu belirtmeliyiz. Son zamanlarda sokakta çok fazla gördüğümüz bu rujları kullanmaktan çekinmeyin. Hatta en ufak bir çekinceniz varsa fırlatıp atmanın tam zamanı. Rahatlıkla ve acaba çok mu farklı oldu diye düşünmeden stilinize uygun şekilde kullanabilirsiniz.

Kırmızı Zamanı

Kış aylarında, özellikle yeni yılın kapıda olduğu bu zamanlar kırmızı renk hayatımızın ortasında.  Kırmızı rujları koyu ya da parlak olarak kullanmak sizin elinizde, hatta dilerseniz farklı kırmızı tonları bile bir arada kullanabilirsiniz.

Pembe Başkadır

Hemen hemen her kadının dikkatini çeken, en sevmeyenin bile elbet bir gün kullandığı pembe renkli tonlara sahip rujlar sezonun öne çıkanlarından. Şeker pembe tonları kullanarak yerinde duramayan bir stilin kapısını açabilirsiniz.

Karanlık Taraf

Gözlerinizin etkileyici ve dumanlı görünmesini sağlamak ister misiniz? O halde sizi karanlık tarafa davet ediyoruz. Siyah renkli kalem ve far kullanarak göz makyajınızı yapın, arkadaşlarınıza tavsiye edin. Ama en güzel ben olmalıyım diyorsanız tavsiye etmeye de bilirsiniz.

Doğallık Yine Trend

Sezondan sezona değişiklik gösteren podyumlar sokaklara da hızla etki ediyor. Doğal görünümlü, müdahale edilmeyen kaşlar bu sezon tekrar trendlerin başına yazılıyor.

 

6 adımda Instagram makyajı

Günlük hayatta kullanılması cesaret isteyen Instagram makyajını sen de korkusuzca uygula ve beğenilerin tadını çıkar!

23629

En sık yapılan 9 güzellik hatası

Günlük bakım rutininde yapılan güzellik hataları güzel görüneyim derken, daha yaşlı görünmene sebep olabilir.

9790

Non-Touring makyaj tekniği

Kontur tekniği, strobing derken makyaj trendlerine bir yenisi eklendi ve non-touring bu iki makyaj tekniğini bir araya getirdi.

28410

Ofis makyajı nasıl yapılır?

Sadece birkaç ürün kullanarak ofis makyajını yapabilir, işe giderken hem sade hem sağlıklı bir görünüm elde edebilirsin.

6402