Sekste partnerinize istediklerinizi yaptırın!

Yatak odasında partnerinize istediklerinizi nasıl yaptırırsınız? Seks hayatınızdan memnun olsanız da orgazma ilave olarak seksten farklı beklentileriniz olabilir. Tıpkı iş yerinde daha iyi bir konuma gelebilmek için çaba sarfettiğiniz gibi, seks hayatınızı iyileştirmek için de çaba göstermelisiniz. Seksolog Charlie Glickman, seksten bahsetmenin gerçekten zor olduğunu söylüyor. Glikman’a göre bizler, seksin spontane ve muhteşem olmasını bekliyor […]

  • 12PAYLAŞIM
  • 1223OKUMA

Yatak odasında partnerinize istediklerinizi nasıl yaptırırsınız? Seks hayatınızdan memnun olsanız da orgazma ilave olarak seksten farklı beklentileriniz olabilir.

Tıpkı iş yerinde daha iyi bir konuma gelebilmek için çaba sarfettiğiniz gibi, seks hayatınızı iyileştirmek için de çaba göstermelisiniz.

Seksolog Charlie Glickman, seksten bahsetmenin gerçekten zor olduğunu söylüyor. Glikman’a göre bizler, seksin spontane ve muhteşem olmasını bekliyor fakat seksten bahsetmeyi ve partnerimizi isteklerimiz doğrultusunda yönlendirmeyi doğru bulmuyoruz.

Sekste istediklerinizi partnerinizle paylaşabilmeniz ve seks hakkında konuşabilmeniz için size yardımcı olacak uzman tavsiyelerini derledik.

İşte partnerinizden seks isteklerinde bulunmanın yolları!

Michael Kors’un sevgililer günü rengi: Mercan

Michael Kors’un sevgililer günü rengi: Mercan , Ünlü tasarımcı Michael Kors, sevgililer günü koleksiyonunda

2895