Yoğurt kürü ile zayıflama yöntemi

Yoğurt kürü hem sağlıklı zayıflamana yardımcı olur hem de genç bir görünüme kavuşmanı sağlar.

  • 156PAYLAŞIM
  • 26051OKUMA

Nasıl uygulanır?

Yoğurt kürü ile zayıflama uygulamasını en az iki 2 hafta kesintisiz olarak sürdürmelisin. Devam ettiğin sürece olumlu etkilerini ilk bir haftadan sonra görmeye başlayacaksın.

Ne kadar kilo verilir?

Yoğurt kürü, zayıflama sürecini hızlandırarak 3-4 haftada 5-6 kilo vermeni ve göbeğindeki yağlardan kurtulmanı sağlar.

Yoğurt kürü tarifi:

Yarım limon suyunu, 3 yemek kaşığı yoğurdu ve yarım çay kaşığı zerdeçalın bir kapta karışmasını sağla. Gece yatmadan yarım saat kadar önce hazırladığın yoğurt kürünü tüketebilirsin.

Yoğurt kürünü uygularken yapma gerekenler:

Hareket miktarını artır

Aldığın kaloriler harekete çevrilemiyorsa ne yazık ki kilo vermen mümkün değil. Yoğurt kürü ile birlikte günlük 30 dakika yürüyüş yapmayı ihmal etmemelisin.

Bağırsaklarını harekete geçir

Sindirimini hızlandırmak için, sabahları aç karına bir adet kuru kayısı tüketebilirsin. Ayrıca günde bir ya da iki tane keçiboynuzu tüketmen de bağırsak ve sindirim sistemine müthiş etki eder. Yoğurt kürü bağırsak hareketlerini de düzenlemeye yardımcı olur.

Beslenmene dikkat et

Yoğurt kürü ile zayıflama sürecinde şeker, tuz, ekmek, tatlılar, kızartma ve hazır gıdalarla işlenmiş et ürünlerinden olabildiğince uzak durmalısın. Bu ürünler yerine bol bol meyve-sebze, balık, kuru meyve tüketebilirsin.

Tarçınlı su ile zayıflama

Yaz aylarına doğru ilerlerken fit bir vücuda sahip olmanın önemi de giderek artıyor. Kadınların ortak hayali fazla kilolardan kurtulmak tarçınlı su ile gerçekleşiyor.

25424

Karın şişkinliğine ne iyi gelir?

Kilo vermek kolay değil; zaman, sabır ve emek gerektirir. Ancak birkaç öneri ile karın şişkinliğini bir günde azaltabilirsin. Böylelikle olduğundan daha zayıf görünebilirsin.

14536

Çalışırken kilo vermenin 6 kolay yolu

Uzun süren çalışma saatleri fazla kiloların yegane suçlusu... Oysa çalışırken de kilo vermek mümkün.

21070

Doğum sonrası kilo vermenin yolları

Kadınlar her zaman hamilelikte alınan kiloların nasıl verileceğini ya da vücutlarının hamilelik öncesine nasıl döneceğini merak ederler. Annelerin doğum sonrasında kilo vermelerinin tabii ki yolları v

571