Tarçınlı su ile zayıflama

Yaz aylarına doğru ilerlerken fit bir vücuda sahip olmanın önemi de giderek artıyor. Kadınların ortak hayali fazla kilolardan kurtulmak tarçınlı su ile gerçekleşiyor.

  • 144PAYLAŞIM
  • 24168OKUMA

Tarçınlı su, oturduğun yerden kalori yakmanı sağlayacak bir tarif. Tarçın ve balın faydaları elbette ki saymakla bitmez. Bir de ikisinin birleşimden doğan gücü düşününce, ortaya bir mucizenin çıkması işten bile değil. Ne kadar güzeldir ki, bu mucize kilo vermende sana yardımcı olacak türden. Öyleyse tarçın ve balın gücünden faydalanmaya hazır ol.

Tarçınlı su hem seni yapım aşamasında hiç yormayacak, hem de metabolizmanı hızlandırarak fazla kilolardan kurtulmanı sağlayacak. Elbette ki egzersizlerden vazgeçmek yok; ama egzersiz yapamadığın zamanlarda bu tarif bir hayli işine yarayacak.

Tarçınlı su için gerekli malzemeler:

2 yemek kaşığı tarçın
2 yemek kaşığı bal
1 su bardağı su

Hazırlanışı:

Tarçınlı zayıflama suyu için, bir bardak kaynar suyun içerisine iki yemek kaşığı tarçın ekle. Bu karışım biraz ılındıktan sonra içerisine balı ilave edebilirsin. Hazırladığın tarçınlı suyu sabah aç karnına ve en az bir ay boyunca tüketmen gerekiyor.

Kışın kilo almamak için ne yapmalı?

Havalar soğumaya başlayınca hareketsiz günler de başlıyor ve fazla kilolar kaçınılmaz oluyor. Vücut direncinin azaldığı kış aylarında yeterli ve dengeli beslenerek kilo almanın önüne geçebilirsin.

340

Kilo aldıran alışkanlıklar

Kilo vermek için birçok önlem alınır, porsiyonlar küçülür, kilo verdiren yiyecekler listesi çıkartılır, fast food gibi gıdalardan uzaklaşılır. Ancak istenilen sonuca bir türlü ulaşamadıysan, modavemod

550

Yoğurt kürü ile zayıflama yöntemi

Yoğurt kürü hem sağlıklı zayıflamana yardımcı olur hem de genç bir görünüme kavuşmanı sağlar.

25540

Hızlı kilo vermek için saat başı yapılacaklar

Kilo vermek sadece egzersiz ya da diyet yapmaktan ibaret değil. Gün içerisinde geçirdiğin her saat hedeflediğin kiloya ulaşma imkanı verir.

23828