Tarçınlı su ile zayıflama

Yaz aylarına doğru ilerlerken fit bir vücuda sahip olmanın önemi de giderek artıyor. Kadınların ortak hayali fazla kilolardan kurtulmak tarçınlı su ile gerçekleşiyor.

  • 488PAYLAŞIM
  • 51158OKUMA

Tarçınlı su, oturduğun yerden kalori yakmanı sağlayacak bir tarif. Tarçın ve balın faydaları elbette ki saymakla bitmez. Bir de ikisinin birleşimden doğan gücü düşününce, ortaya bir mucizenin çıkması işten bile değil. Ne kadar güzeldir ki, bu mucize kilo vermende sana yardımcı olacak türden. Öyleyse tarçın ve balın gücünden faydalanmaya hazır ol.

Tarçınlı su hem seni yapım aşamasında hiç yormayacak, hem de metabolizmanı hızlandırarak fazla kilolardan kurtulmanı sağlayacak. Elbette ki egzersizlerden vazgeçmek yok; ama egzersiz yapamadığın zamanlarda bu tarif bir hayli işine yarayacak.

Tarçınlı su için gerekli malzemeler:

2 yemek kaşığı tarçın
2 yemek kaşığı bal
1 su bardağı su

Hazırlanışı:

Tarçınlı zayıflama suyu için, bir bardak kaynar suyun içerisine iki yemek kaşığı tarçın ekle. Bu karışım biraz ılındıktan sonra içerisine balı ilave edebilirsin. Hazırladığın tarçınlı suyu sabah aç karnına ve en az bir ay boyunca tüketmen gerekiyor.

Yoğurt kürü ile zayıflama yöntemi

Yoğurt kürü hem sağlıklı zayıflamana yardımcı olur hem de genç bir görünüme kavuşmanı sağlar.

54150