Yılbaşı için kombin önerileri

Yılbaşında ne giyeceğini karar veremediysen tavsiyelerimizi dikkate alabilirsin.

  • 14PAYLAŞIM
  • 2289OKUMA

Kırmızı olmadan asla…

Yılbaşı gecesi mutlaka kırmızı giymeliyim diyorsan, o zaman kollarını kırmızının cazibesine bırakabilirsin. Stilinde kırmızı tonlarını sıkça kullanan Hailey Baldwin’in kombinlerinden ilham alabilirsin.

İddialı bir parça kullan

Kendall Jenner’ın 2017 yılına damga vurduğu payetli çizmeler yılbaşı gecesi için ilham kaynağı olabilir. Bu tarz bir çizmeyi elbise veya jean bir pantolonla kombinleyebilirsin.

Maksi elbise şıklığı

Yılbaşı gecesini şık bir davette geçireceksen maksi elbise şıklığından yararlanabilirsin. 2017 yılının favori parçalarından olan kadife şıklığını maksi bir elbiseyle birleştirebilirsin.

Rahatlık ve şıklık bir arada

Yılbaşını kendi evinde ya da arkadaşlarının evinde sevdiklerinle beraber kutlayacaksan rahat olduğu kadar dozunda bir şıklık da yakalayabilirsin. Dar bir jean ve payetli bluz eşliğinde yılbaşı ruhunu yansıtabilirsin.

Ofis partisi

Yılbaşı öncesi düzenlenen ofis partilerinde her zamanki ofis stilinden sıyrılabilirsin. Ama farklı bir görünüm yakalamak isterken fazla abartıya kaçmayıp dengeyi yakalamak da önemli. Skinny pantolon üzerine şık bir bluz ya da şifon mini etek üzerine kısa deri ceketle farklı kombinler yaratabilirsin.

Ceket – pantolon ikilisi

Restoran stili için mini elbise ve blazer ceket kombini iyi bir seçim olabilir. Ceketle kombinlemek için parlak kumaştan pantolon da tercih edebilirsin.

Kareli kumaşlarla kombin önerileri

Kareli kumaşlar, sonbahar /kış sezonunun en gözde baskı trendi olacağa benziyor. Kareli kumaşlarla stilini nasıl tamamlayacağına yönelik öneriler ise modavemoda.com'da...

1495

Bomber ceket modası

Bomber ceket modası geleli çok oldu; fakat geçecek gibi de görünmüyor. Aynı anda hem spor hem şık olabilen bomber ceketler, dolapların yeni jokeri konumunda. Desenli, renkli ve pullu modelleriyle soka

1649

Sonbahar kombin önerileri

Mevsim geçişlerini yaşadığımız şu günlerde hava artık bir kararsız. Bir güneş açıyor, bir bakıyorsun bulut geçiyor üzerimizden. Yağmur yağdı, güneş açtı derken 'bugün ne giysem?' sorusunda da anlam ka

2156

Sweatshirt kombin önerileri

Her yerde, her zaman ve sonsuza dek giyebileceğin sweatshirtler, yeni sezonda sokak modasının en feminen kombinleri arasında yer alıyor.

1558