Yazlık eteklerini sonbahara hazırla

Yaz kombinlerine yavaş yavaş veda etme zamanı geldi. Yazlık eteklerini birkaç adımda sonbahar mevsimine hazırlayabilirsin.

  • 110PAYLAŞIM
  • 18379OKUMA

Çorap desteği

Yazlık etekleri sonbahar kombinleri arasına katmanın en kolay yolu; tabii ki külotlu çoraplar. Rengarenk ve desenli külotlu çorap modelleri ile eteklerini sonbaharda da kullanabilirsin.

Trençkot

Eğer külotlu çorap kullanmayı sevmeyenlerdensen onun yerine uzun ceketlerinden ya da trençkotlardan faydalanabilirsin. Mini eteğinin üzerine giyeceğin trençkotlar ile hem sonbahara uyum sağlayacak hem de yazlık eteklerini değerlendirmiş olacaksın.

Salaş kazak

Yazlık kalem eteklerini bol kesimli rahat kazaklar ile kombin yapabilirsin. Böylece şık ve salaş bir görünüm elde etmiş olursun.

Kısa bot

Yazın birçok ayakkabı modeli ile uyum sağlayan midi boy eteklerini sonbaharda da kısa bot yada spor ayakkabı ile kullanabilirsin. Bu ikili sofistike bir görünüm elde etmene de yardımcı olur.

Kalem Etek Kullanmanın 4 Yolu

Geçtiğimiz birkaç sezonu kot, spor sweatshirt’ler ve blazer’lar domine etmişti. Şimdi bu trendlerin yanına tüm cool’luğuyla yepyeni bir parça daha ekleniyor: Kalem etekler.

252

Pembe parçaları kombinlemenin en iyi 4 yolu

Sonbahar geldi diye pembe tonlarından uzaklaşacağını sanıyorsan, yanılıyorsan. Yazın cıvıl cıvıl renkleri sonbahar/kış sezonunda da tüm enerjisiyle içimizi ısıtmaya devam edecek.

1834

Sonbahar için 4 ruj önerisi

Sonbahar makyajına rujunu yenileyerek başlamaya ne dersin?

1831

Sonbaharda makyaj çantanda olması gereken 6 ürün

Makyajının sonbaharda güzel ve ışıltı görünmesini istiyorsan, makyaj çantanda ufak değişiklikler yapmanın zamanı gelmiş demektir.

1722