Yazlık eteklerini sonbahara hazırla

Yaz kombinlerine yavaş yavaş veda etme zamanı geldi. Yazlık eteklerini birkaç adımda sonbahar mevsimine hazırlayabilirsin.

  • 108PAYLAŞIM
  • 18053OKUMA

Çorap desteği

Yazlık etekleri sonbahar kombinleri arasına katmanın en kolay yolu; tabii ki külotlu çoraplar. Rengarenk ve desenli külotlu çorap modelleri ile eteklerini sonbaharda da kullanabilirsin.

Trençkot

Eğer külotlu çorap kullanmayı sevmeyenlerdensen onun yerine uzun ceketlerinden ya da trençkotlardan faydalanabilirsin. Mini eteğinin üzerine giyeceğin trençkotlar ile hem sonbahara uyum sağlayacak hem de yazlık eteklerini değerlendirmiş olacaksın.

Salaş kazak

Yazlık kalem eteklerini bol kesimli rahat kazaklar ile kombin yapabilirsin. Böylece şık ve salaş bir görünüm elde etmiş olursun.

Kısa bot

Yazın birçok ayakkabı modeli ile uyum sağlayan midi boy eteklerini sonbaharda da kısa bot yada spor ayakkabı ile kullanabilirsin. Bu ikili sofistike bir görünüm elde etmene de yardımcı olur.

Sonbaharda makyaj çantanda olması gereken 6 ürün

Makyajının sonbaharda güzel ve ışıltı görünmesini istiyorsan, makyaj çantanda ufak değişiklikler yapmanın zamanı gelmiş demektir.

1383

Sonbaharda enerjini artıracak 6 besin:

Sonbaharla birlikte kendini yorgun ve halsiz hissetmeye başlamış olabilirsin. Fakat, tam da bu mevsimde rahatlıkla bulabileceğin bazı besinler ile mutluluk hormonunu artırıp, kaybettiğin enerjini tekr

984

Sonbahar kombin önerileri

Mevsim geçişlerini yaşadığımız şu günlerde hava artık bir kararsız. Bir güneş açıyor, bir bakıyorsun bulut geçiyor üzerimizden. Yağmur yağdı, güneş açtı derken 'bugün ne giysem?' sorusunda da anlam ka

1334

Sonbaharda gardırop temizliği için 5 öneri

Mevsim geçişlerinde gardırop temizliğinin kabusa dönüşmesini istemiyorsan, senin için listelediğimiz önerileri uygulayabilirsin.

630