Vazgeçmen gereken moda kuralları

Hızla güncellenen moda trendleri, geçmişte sıkça kullandığımız moda kurallarını yerle bir ediyor. İşte bir zamanlar bayıla bayıla kullandığımız ve artık geçerliliğini kaybeden moda kuralları...

  • 6PAYLAŞIM
  • 952OKUMA

Desenli parçalar birlikte giyilmez

Bu moda kuralı tarihin derinliklerine gömüleli çok oldu. Günümüzde farklı desenleri artık birbirine karıştırıyoruz, birlikte kombinliyoruz. Zıtlıklardan ahenk yakalıyoruz.

Ayakkabı ve çanta takım olmalı

İşte, çok fena gümleyen bir tabu daha! Artık ayakkabı ve çantaların eş olması rüküş sayılıyor. Farklı renklerdeki ve tarzlardaki çanta ve ayakkabıları birbirleriyle kombinlemek çok moda.

Açık ayakkabıların içine çorap giyilmez

Kim demiş giyilmez diye. Açık burunlu ayakkabılar içerisine giyilen kalın çoraplar ile trendy bir görünüm yakalayabilirsin. Böyle bir kombinasyon çok cesur ve sivri görünebilir ama farklılıktan hoşlanıyorsan kesinlikle denemelisin.

Giysilerin üzerinden iç çamaşırı görünmemeli

Eskiden giysilerin üzerinden iç çamaşırların görünmesi hatta izlerinin bile belli olması ayıp sayılırdı. Şimdi ise şeffaf gömlekler, bluzlar, tişörtler çok moda. Bu transparan üstlerin içine şık sütyenler de kullanabilirsin.

Kışın beyaz giyilmez

Beyaz bu kışın en trend renklerinden bir tanesi. Tepeden tırnağa beyaz bir kombin yaparak çok şık görünebilirsin.

Takım elbise ofiste giyilir

Kırmızı halıdan tutun sokak stiline kadar her yerde tercih edilebilir. Sadece kombinlediğin parçalara dikkat etmelisin.

Elbiselerine stil kazandırmanın 4 yolu

Sıradan günlük bir elbiseni farklı aksesuarlar kullanarak gösterişli hale getirebilirsin. Nasıl mı? Detaylar içeriğimizde..

1334

Sonbaharda gardırobuna eklemen gereken 5 trend parça

Yaz günlerinin sonuna yaklaşırken, sonbahar gardırobu için hazırlık yapma vakti de geldi. Yeni sezon ürünler mağazalarda yerini almışken, sonbaharda gardırobuna eklemen gereken en trend parçaları seni

16524

Püsküllü küpe trendi

Püsküllü küpeler sonbahar/kış sezonunda da çok revaçta... Göz alıcı püsküllü küpe kombinleriyle günlük görünümünü bir üst seviyeye taşıyabilirsin.

3353

2018 spor ayakkabı trendleri

Günlük stilimizin bir parçası olan spor ayakkabılar, 2018 ayakkabı trendlerinde de varlığını artırarak sürdürüyor.

5558